Loader image

Jak skonfigurować metody płatności?

 • Jak skonfigurować metody płatności?
  Metodę płatności stworzysz w Panelu Administracyjnym w karcie AdministracjaPłatności

  Aby skonfigurować integracje z szybkimi płatnościami należy przejść do karty Administracja Płatności Ustawienia.

  W karcie Płatności widoczne są wszystkie stworzone formy płatności, włączone jak i wyłączone. Edytując wybraną metodę masz możliwość wpisania komunikatu, który wyświetli się w ostatnim kroku koszyka oraz informacji, która zostanie wysłana do klienta w potwierdzeniu złożenia zamówienia.


  Konfiguracja szybkich płatności

  W karcie Płatności Ustawienia masz możliwość skonfigurowania dostępnych integracji z szybkimi płatnościami.

  W większości przypadków należy podać jedynie numer sprzedawcy oraz kod przesłany od operatora płatności z którym podpisałeś umowę lub zarejestrowałeś swoje konto. W innych integracjach należy podać wszystkie otrzymane od operatora dane, a następnie zapisać ustawienia, aby integracja zaczęła działać.


  Dodawanie metody płatności

  Podczas dodawania płatności wystarczy wpisać jej nazwę oraz opcjonalnie treść, która widoczna będzie po podsumowaniu zamówienia, możesz uzupełnić ją o dodatkowe informacje na temat płatności bądź zostawić pustą.
  Zwykle podaje się np. "Wybrana metoda płatności: płatność przelewem tradycyjnym"

  Po dodaniu metody płatności należy włączyć ją w karcie Dostawa Metody wysyłki, przypisując wybraną metodę płatności w edycji wybranej metody wysyłki.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).