Kody rabatowe i rabaty dla klientów

Chcesz przyciągnąć klientów? Nic tak nie zwiększa sprzedaży jak rabaty i promocje. Najlepiej działają krótkie oferty, które podkreślają wyjątkowość akcji i motywują klienta do zakupów. Sellingo umożliwia stworzenie indywidualnych promocji oraz kodów rabatowych, skierowanych do konkretnych klientów. Dzięki nim użytkownicy poczują się zaopiekowani i zostaną z Twoją marką na dłużej.

Kody rabatowe w różnych konfiguracjach

Kody rabatowe to promocja oparta o kod, który podać można w koszyku sklepu internetowego Sellingo. Po wprowadzeniu prawidłowego kodu wprowadzona zostanie odpowiadająca kodowi zniżka. Kody rabatowe stworzysz w prosty sposób określając rodzaj kodu - jednorazowy lub do wykorzystania wielokrotnego, a następie wybierając to, czego dotyczyć będzie zniżka - rabat dotyczyć może wybranego produktu lub producenta. Kod rabatowy może zostać także utworzony na darmową dostawę lub gratis.

Kody rabatowe mogą być procentowe lub kwotowe, wykorzystane jednorazowo lub wielokrotnie. Zniżka może obejmować wszystkie produkty, wybraną kategorię, danego producenta lub dotyczyć konkretnego towaru. Kod rabatowy możesz stworzyć również na darmową dostawę lub gratis. Wszyscy wiemy, że bezpłatne usługi i towary to ulubieńcy konsumentów!

Kod rabatowy możesz podać swoim klientom, załączyć go w powiadomieniach lub wysyłać automatycznie newsletterem.

Rabaty dla wybranych klientów lub grup klientów

W sklepie Sellingo możesz przypisać także rabat do wybranego konta klienta lub grup klientów, które samodzielnie stworzysz. Może on łączyć się lub nie, z pozostałymi promocjami. Rabat indywidualny możesz dowolnie spersonalizować, co sprawi, że Twój klient poczuje się wyróżniony i dopieszczony.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).