Wybierz darmowy szablon graficzny

Wybierz skórkę oraz styl, który najbardziej Ci odpowiada. Nasze skórki różnią się stylistyką i projektowane są zwykle z myślą o konkretnej branży.

Pozwala to na wybór stylu, który sprawi, że łatwo dobierzesz sklep dopasowany do Twoich potrzeb.

Dostosuj sklep do swoich potrzeb

W naszym kreatorze sam możesz ustalić jak będzie wyglądać Twój sklep. W prosty sposób dostosujesz wszystkie istotne dla wyglądu elementy - kolorystykę, logotyp, układ nagłówka, styl ikonek, układ i wygląd banerów oraz układ stopki.

Do edycji wyglądu swojego sklepu nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani umiejętności, wszystko wyklikasz w prosty sposób w panelu administracyjnym.

Zaprojektuj bannery w grafido i dodaj je do sklepu

W kilka minut stworzysz swoje reklamy pasujące do skórki sklepu!

Grafido pozwala na użycie gotowych szablonów stworzonych przez nasz zespół. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do niemal każdej branży, okazji oraz skórki sklepu. Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy tylko kliknąć na wybrany szablon, podmienić tekst i zapisać gotową reklamę!

Rozbudowany kreator wyglądu strony głównej sklepu

Kreator układu strony głównej sprawi, że jeszcze lepiej dostosujesz wygląd swojego sklepu! Twój sklep internetowy będzie wyglądał pięknie w zaledwie kilka minut! Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione sekcje i ułożysz je tak, jak tego zapragniesz. To proste! Wybierasz i przeciągasz te elementy, które chcesz umieścić na stronie głównej! Różne układy bannerów sprawią, że samodzielnie zaprojektujesz atrakcyjny sklep i pokierujesz swoich klientów dokładnie tam, gdzie chcesz. Twój sklep zawsze będzie wyglądać wyjątkowo i profesjonalnie!
  • Możliwość wyboru dowolnych modułów.
  • Ustawianie dowolnej kolejności wybranych modułów.
  • Nieograniczona liczba bannerów w różnych układach.
  • Pokaż produkty z wybranej kategorii i te wyróżnione.
  • Wstaw tekst w dowolnym miejscu.
  • Układ strony głównej zmienisz w dowolnym momencie.
  • Nieograniczone możliwości konfiguracji!
Rozbudowany kreator wyglądu strony głównej sklepu

Zobacz jak zmienić wygląd swojego sklepu

Obejrzyj krótką prezentację możliwości naszego kreatora wyglądu

Dołącz do tysięcy zadowolonych sprzedawców korzystających z naszych usług!

Załóż sklep za darmo

Zobacz możliwości Sellingo na żywo

Zapisz się na Webinar - szkolenie online

Najbliższe szkolenie:
dni
godzin
minut

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).