Blog w sklepie internetowym Sellingo

Aby założyć swój własny blog, wystarczy, że zarejestrujesz swój sklep Sellingo w dowolnej wersji abonamentowej. W Sellingo zakładka Aktualności służy do komunikacji blogowej z klientem. Dzięki niej dodasz wartościowe treści, które pozwolą wypozycjonować Twój sklep i pozytywnie wpłyną na wizerunek Twojej firmy.

Blog to doskonałe narzędzie, aby przedstawić na nim trendy, nowości, rozwiązania problemów użytkowników czy praktyczne rady na temat sposobu wykorzystania produktu czy usługi. Zawrzesz na nim opinie ekspertów, rankingi poleceń, instrukcje dla potencjalnych klientów. Rzetelne informacje z łatwością mogą przekierować czytelnika do Twojego koszyka.

Edytor blokowy ułatwi Ci publikowanie tekstów

Edytor blokowy pozwala stworzyć artykuł na blog w atrakcyjnej formie! Ciekawą kompozycję uzyskasz, korzystając z układania wybranych sekcji - bloków, które mogą zawierać zdjęcia oraz teksty. Możesz dowolnie wybrać układ bloków zawierających np. tekst po lewej, a zdjęcie po prawej, opis na środku, dwa zdjęcia obok siebie lub jedno zdjęcie na szerokość opisu.

Edytor blokowy pozwala tworzyć estetycznie skomponowane artykuły

Teksty są prawidłowo dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych

Dzięki edytorowi z łatwością wprowadzisz zdjęcia do opisów

Możesz wybierać spośród wielu różnych układów bloków

Korzyści, jakie daje prowadzenie bloga

Pisanie bloga jest ważnym elementem Content Marketingu, czyli reklamy, której fundamentem są treści. Pisanie bloga i dzielenie się swoim doświadczeniem to świetna reklama dla Twojej strony. Ta forma promowania pozwala zdobyć zaufanie klienta i wpływa na pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google.

Blog, a pozycjonowanie

Wszystkie treści publikowane na Twojej stronie odgrywają niezwykle ważną rolę w pozycjonowaniu, które polega na zdobywaniu coraz lepszych pozycji w rankingu wyszukiwarki Google. Użytkownicy częściej szukają rozwiązań problemów niż konkretnych produktów, dlatego dobrze prowadzona komunikacja jest kluczem do sukcesu! Publikowane artykuły mają więc nie tylko wartość dla Twoich odbiorców, ale również dla Twojej strony. Dzięki nim Twoi klienci Cię znajdą.

Sellingo pomoże Ci w SEO

Sellingo zapewnia także optymalizację, aby maksymalnie ułatwić Tobie pracę. Do każdego artykułu w bloku SEO dodasz Tytuł, Opis oraz Słowa kluczowe, które polepszą wypozycjonowanie treści. Grafika również ma opcję dostosowania pod kątem SEO.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).