Zintegruj Sellasist z Allegro i sprzedawaj więcej!

Zniżki przy rejestracji klientów Sellasist na stronie Allegro.pl

Skorzystaj z pakietu powitalnego przygotowanego dla nowych klientów Allegro! Sprawdź, jakie benefity zyskasz, zakładając konto firmowe:

  • Kartę podarunkową w wysokości 500 zł do wykorzystania na zakupy w Allegro.pl.
  • Do 100% zniżki na prowizję od sprzedaży i do 50% zniżki na prowizję od sprzedaży z oferty wyróżnionej. Sprzedający mogą zaoszczędzić nawet 10 000 zł!
  • Pakiet 100 dodatkowych, 10-dniowych Wyróżnień.
  • 100% zniżki na Abonament Profesjonalny.
  • Za darmo wystawisz oferty w większości kategorii, w których standardowo naliczane zostałyby opłaty za wystawienie oferty.
  • Jeśli ukończysz kurs Akademii Allegro o Programie powitalnym w ciągu 10 dni od momentu, uzyskania statusu konta firmowego, otrzymasz dodatkowe 100 Wyróżnień. Będą one ważne aż 90 dni!

Wysoko rozwinięta integracja z Allegro

 

Poznaj jedyną taką, maksymalnie zaawansowaną integrację z Allegro.pl. Sprzedawco, zadbamy o Twój komfort dzięki naszym rozwiązaniom, takim jak możliwość zatrzymania opłaty utrzymaniowej oraz doliczanie prowizji do ceny sprzedaży. Do naszego oprogramowania wszystkie nowości Allegro są aplikowane na bieżąco. Obsługujemy pełną synchronizację i aktualizację danych z serwisem. Zobacz, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Obsługa wielu kont Allegro w Sellasist

Proste i atrakcyjne tworzenie opisów ofert

Masowe wystawianie ofert na wielu kontach Allegro

Szybki i prosty import ofert Allegro

Przesyłanie informacji o aktualizacji zamówienia do Allegro

Możliwość ustawienia różnych wartości tego samego produktu dla różnych kont

Pełna synchronizacja danych, szablonów, cenników i parametrów

Automatyczne zamykanie i wznawianie oferty na podstawie ilości magazynowych

Pełna obsługa wysyłek i integracja z kurierami Allegro

Sprawdzanie cen konkurencji na Allegro w Sellasist

Automatyczne doliczanie prowizji do ceny Kup teraz

Funkcja blokująca pobranie opłaty utrzymaniowej

Autoresponder i obsługa komunikacji i Dyskusji Allegro Sellingo

Dostępność wszystkich najnowszych funkcji Allegro w sklepie Sellingo

Obsługa Allegro Biznes i możliwość uczestniczenia w Kampaniach

Zniżki wynikające z integracji Sellasist i Allegro, np. bon na 500 zł na start

Wystarczy jedno kliknięcie, aby dodać konto Allegro!


Konto Allegro dodasz jednym kliknięciem! Zaimportujesz produkty i oferty przez dedykowany importer, a dzięki sygnaturze uzupełnisz dane magazynowe w polu Symbol. Gdy zechcesz Sellingo w inteligentny sposób wykryje oferty, które można przypisać do już istniejącego produktu. 

Naraz wystawisz wszystkie oferty

Wystawianie ofert pojedynczo i masowo z kart produktu

Masowe działania na liście ofert i produktów

Archiwum zakończonych ofert

W Sellingo znajdziesz pełną, dwustronną i bezpłatną integrację z Allegro.pl. Dzięki niej wystawisz swoje produkty z magazynu sklepu internetowego na Allegro, także w różnych wariantach, cenach i przy użyciu różnych szablonów ofert. Zamówienia oraz wpłaty klientów zostaną pobrane z platformy, co pomoże zrealizować je z poziomu sklepu internetowego. Zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale poprawisz również komfort pracy!

Więcej niż jedno konto Allegro

Dodatkowo możesz podpiąć więcej niż jedno konto Allegro i zarządzać nimi w różny sposób, zmieniając ceny, opisy, zdjęcia produktów lub terminy ich dostaw. Nie musisz wystawiać każdego produktu ręcznie, masowe działania ułatwią Ci pracę. Szablony możesz tworzyć również dedykowane dla każdego z kont osobno.

Ułatwiamy sprzedaż na Allegro

Bieżąca synchronizacja i aktualizacja stanów magazynowych

Automatyczne zakończenie i wznawianie ofert

Sprawdzanie cen konkurencji na Allegro

Aktualizacja i synchronizacja stanów magazynowych produktów oraz różnych ich wariantów sprawia, że po zakupie stan magazynowy aktualizuje się we wszystkich kanałach sprzedaży jednocześnie. Jeżeli jest to ostatnia sztuka produktu, Sellingo sam zakończy taką ofertę, a jeżeli chcesz, wznowi ją po uzupełnieniu stanu magazynowego. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia pracę, przykładowo, kiedy Twój klient zrezygnuje z zamówienia, a Ty je anulujesz, produkt wróci na stan, a Sellingo automatycznie wznowi jego ofertę na Allegro, jeśli jego sprzedaż została wcześniej zakończona.

W Panelu Administracyjnym sprawdzisz również ceny konkurencyjnych ofert na Allegro. Jeśli sprzedajesz produkt dostępny w hurtowniach, po kodzie EAN Sellingo pokaże cenę minimalną, średnią i maksymalną, jaką znaleźć można w serwisie. Pozwoli Ci to efektywniej zarządzać ofertami. Ceny są uaktualniane raz w tygodniu.

Z poziomu Sellingo wszystko zrobisz szybciej...

Obsługa Allegro Smart

Integracja z przewoźnikami Allegro

Obsługa narzędzia Wysyłam z Allegro

Integracja oferuje obsługę Allegro Smart oraz oznaczanie zamówień Smart. Wystarczy, że spełnisz wymogi Allegro, aby do Twoich ofert automatycznie zostało dodane specjalne oznaczenie. W ramach usługi wysyłasz paczki znacznie taniej.

Sellingo zapewnia także integrację z dostawcami Allegro oraz obsługuje narzędzie Wysyłam z Allegro, ułatwiające zarządzanie przesyłkami na platformie. Sprzedawca ze wskazanego adresu utworzy i wydrukuje etykiety nadawcze oraz zamówi kuriera po odbiór paczek. Z poziomu Sellingo z łatwością dodasz przewoźników Allegro, ustawisz opcję darmowej dostawy, a także ułożysz treść komunikatu widoczną dla Kupującego.

Mapowanie metod płatności i sposobów dostaw

Korespondencja z Kupującym w panelu zamówienia

Powiadomienia SMS i e-mail do Kupującego

Typy płatności dostępne na Allegro szybko powiążesz z dodanymi w Twoim sklepie internetowym metodami płatności, analogiczny proces wykonasz ze sposobami dostawy. W Sellingo odbierzesz również pocztę e-mail powiązaną z zamówieniem, a także wyślesz wiadomość do Kupującego. Dzięki realizacji zamówienia w Panelu Administracyjnym, po zmianie statusu i nadaniu przesyłki, system automatycznie wyśle informację do klienta z danymi dostawy. Nie musisz kopiować zaszyfrowanych adresów e-mailowych, kontakt z Kupującym dzięki Sellingo jest bardzo prosty.

…prościej

Zsynchronizowany z Allegro szablon ustawień

Po dodaniu konta Allegro, w Sellingo pojawia się szablon ustawień analogiczny do formularza Allegro. Dodasz w nim warunki reklamacji, informacje o gwarancjach, politykę zwrotów. Ustawisz czas wysyłki lub pozwolisz, aby został on pobrany z produktu. Określisz indywidualną cenę lub ściągniesz tę, obowiązującą w sklepie. Wybierzesz opcję „kup teraz” bądź wystawisz licytację, natychmiastowo lub w zaplanowanym czasie. Zaznaczysz, aby system samodzielnie doliczał koszt prowizji do ceny Kup Teraz. Włączysz też opcję promowania. Pamiętaj, że takich szablonów ustawień możesz stworzyć nieskończoną liczbę.

Synchronizacja cenników dostaw i usług dodatkowych

Jeśli cennik dostaw masz już ustawiony na swoim koncie Allegro, zostanie on pobrany do Sellingo. Jeśli nie, za pomocą paru kliknięć zrobisz to z poziomu sklepu internetowego. Ustalisz także usługi dodatkowe, takie jak montaż czy pakowanie na prezent.

Automatyczne tworzenie zestawów parametrów

W Sellingo stworzysz zestawy parametrów dostosowane do API Allegro. Synchronizacja z kategoriami, producentami i informacjami przypisanymi do konkretnych produktów o tym samym kodzie EAN lub numerze katalogowym, pozwala na automatyczny dobór współczynników. Parametry zdefiniujesz w każdym z produktów z osobna, ale i globalnie, dla całej kategorii. Mapa listy informacji jest równie intuicyjna jak w Allegro.pl


Automatyczne dobieranie parametrów ofert wg. atrybutów

W zakładce produktu, jeśli produkt ma wpisane atrybuty, zostaną one automatycznie pobrane i dopasowane do parametrów Allegro. Dzięki temu Kupujący łatwiej znajdą Twój produkt, szukając go po odpowiednich wartościach. Z poziomu Sellingo łatwiej także o dostosowanie SEO produktu. W oddzielnej zakładce szybko uzupełnisz metadane, które sprawią, że Twój produkt będzie widoczniejszy na tak gigantycznej platformie.

Zarządzanie zgłoszeniami do Kampanii Allegro

Zgłaszając oferty do prowadzonych przez Allegro kampanii promocyjnych, możesz znacznie zwiększyć swoją sprzedaż. W Sellingo dla Zaawansowanych pojawia się lista bieżących kampanii, wystarczy wybrać tą, która Ciebie interesuje, a potem obserwować status jej rozpatrywania przez Allegro.

Zostań Super Sprzedawcą dzięki Sellingo!

Przekazywanie danych przesyłek do systemu Allegro

Wysyłanie faktur Kupującym

Zarządzanie komentarzami w Panelu Administracyjnym

Statystyki sprzedaży pobierane z Allegro

System, w momencie nadania przesyłki lub ręcznego dodania do zamówienia listu przewozowego, przesyła informacje do serwisu Allegro z danymi paczki. Zapewnia to automatycznie uzupełnienie numerów przesyłek w terminie zadeklarowanym w ofertach. Analogicznie dzieje się w przypadku, gdy Kupujący wyrazi chęć otrzymania faktury. Do Sellingo transportowane są także wszystkie opinie Kupujących, dzięki temu możesz szybko zareagować na negatywne komentarze i wyjaśnić sprawę z klientem. Statystyki ofert, widoczne w systemie pozwolą wpłynąć na ich efektywność. Perfekcyjna obsługa sprawi, że szybko staniesz się Super Sprzedawcą i wyróżnisz swoje oferty.

Z nami nie stracisz pieniędzy

Automatyczne obliczanie prowizji i doliczanie jej do ceny produktu

Zwrot prowizji za anulowane zamówienie

Funkcja blokująca pobranie opłaty utrzymaniowej

Sellingo wyliczy za Ciebie prowizje dla serwisu Allegro! Możesz także zaznaczyć opcję, aby cena automatycznie powiększała się o prowizję wyliczoną za pomocą dedykowanego narzędzia. W ten sposób już nigdy nie stracisz marży. Sellingo prześle również prośbę o jej zwrot w przypadku anulowanego zamówienia. Procesy automatyzacji w Sellingo dla Zaawansowanych sprawią, że po spełnieniu określonych warunków (np. nieopłacone zamówienie przez 40 dni), system samodzielnie, bez żadnych Twoich czynności, wystąpi o zwrot prowizji.

Możliwe jest również zatrzymanie uciążliwej opłaty utrzymaniowej, pobieranej przez Allegro w przypadku braku sprzedaży produktu przez rok. Kwota jest wtedy ściągana co 10 dni. Sellingo umożliwia łatwy podgląd ofert, którym serwis naliczy opłatę w ciągu najbliższego miesiąca. Nasz myślący system jest w stanie na dzień przed nałożeniem opłaty zamknąć ofertę i wystawić ją ponownie pod nowym numerem, jeśli nie chcesz - jej ponowne wystawienie zostanie zablokowane. Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie środków i wykorzystanie ich w bardziej wartościowy sposób.

Cały czas się rozwijamy

Jesteśmy na bieżąco z nowościami! Sprawdź nasze ostatnie wdrożenia.

Integracja z Wysyłam z Allegro

To narzędzie ułatwiające zarządzanie przesyłkami na platformie. Sprzedawca ze wskazanego adresu utworzy i wydrukuje etykiety nadawcze oraz zamówi kuriera po odbiór paczek.

Allegro wielowariantowość

Oferta wielowariantowa jest zbiorem ofert tego samego produktu w różnych wariantach, takich jak odmienne kolory, waga lub rozmiar. Dzięki temu rozwiązaniu klient szybko doda do koszyka produkt o poszukiwanych cechach.

Obsługa niestandardowych parametrów Allegro

Teraz w edytorze zestawów parametrów dodasz własne pola i wartości. W ustawieniach można wybrać także pola, po których system będzie próbował automatycznie utworzyć zestaw na podstawie bazy produktów Allegro.

Zarządzaj Allegro Biznes

Zacznij sprzedaż B2B przez Allegro. Allegro udostępnia narzędzia dedykowane w sprzedaży hurtowej, które są dostępne tylko dla kupujących przedsiębiorców. Z nami ich obsługa będzie jeszcze przyjemniejsza!

Obsługa cenników hurtowych Allegro

W cenniku hurtowym samodzielnie ustalisz progi rabatowe dla dużych zamówień. Im więcej sztuk danego produktu klient kupi, tym wyższy rabat może otrzymać od Ciebie. Ty decydujesz, jak przyciągnąć Kupującego do siebie! Cennik hurtowy dodasz z poziomu Sellingo i przypniesz go do ofert, które Cię interesują.

Zaproponuj rabat na duże zamówienia

Zniżki ustalisz także na cały koszyk, przy zakupie za określona przez Ciebie kwotę. Samodzielnie określasz wysokości i progi, od których obowiązują rabaty. Zniżki łączą się z innymi promocjami, np. z cennikiem hurtowym.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).