Przenieś sklep - z nami możesz jeszcze więcej!

Myślisz nad przeniesieniem swojego sklepu internetowego na nowe oprogramowanie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Sellingo to nowe możliwości, które są na wyciągnięcie ręki. Skontaktuj się z nami w celu przeniesienia sklepu!

 

Przenieś swój sklep za darmo!

Przeniesienie produktów

Powiązanie produktów z Allegro

Przeniesienie klientów

Przeniesienie kategorii i opisów

Przeniesienie tekstów strony głównej

Przeniesienie stopki sklepu

Przeniesienie linków

Przeniesienie grafiki Twojego sklepu

Nowy, lepszy wygląd Twojego sklepu

Najlepsze oprogramowanie na rynku!

Sellingo oferuje wszystkie elementy, potrzebne do założenia sklepu internetowego w promocyjnej cenie: 25 zł za miesiąc abonamentu!


Sellingo daje Ci więcej korzyści

Na rynku oprogramowań jesteśmy konkurencyjni i zapewniamy wiele udogodnień, które są u nas standardem. Z nami nie masz prowizji od zamówień, limitu produktów, czy prowizji od sprzedaży. 

Darmowy certyfikat SSL dla domeny

Hosting w cenie oprogramowania

Dwustronna integracja z Allegro

Wsparcie techniczne i bezpłatne szkolenia

Darmowy Regulaminu i Polityki prywatności

Integracje z płatnościami i kurierami

Integracje z hurtowniami i sprzedaż w dropshippingu

Integracje z programami magazynowo-księgowymi

Aplikacja do zbierania i pakowania zamówień

Blog w sklepie internetowym

Funkcjonalny edytor blokowy

Rozbudowany moduł promocji

Jak przygotować się do zmiany oprogramowania?

Większość rzeczy jesteśmy w stanie zrobić za Ciebie, wystarczy, że wyślesz do nas plik zawierający produkty i listę klientów. Resztę zostaw nam! Jeżeli posiadasz gotowy plik z eksportem, wyślij go na adres: biuro@esprzedaz.com.
 
I gotowe! To naprawdę proste, prawda? 

 

 

Zajmiemy się przeniesieniem sklepu od A do Z!

Najpierw tworzymy sklep na stronie testowej i przenosimy produkty oraz inne materiały uzgodnione z klientem. Dokonujemy niezbędnych integracji z hurtowniami, programami magazynowymi, metodami płatności oraz kurierami. Przenosimy klientów, testujemy sklep ze swojej strony. Następnie Ty weryfikujesz czy nie ma błędów. Po poprawkach ustalamy termin otwarcia nowego sklepu i przekierowujemy w tym dniu domenę.  

Przeniesienie sklepu internetowego krok po kroku

 1. Przenosimy produkty

  Na podstawie gotowego pliku, który zostanie przez Ciebie wysłany, eksportujemy produkty do naszego oprogramowania Sellingo. Możliwe jest również przeniesienie opisów kategorii, stopki ze starego sklepu czy tekstów ze strony głównej.


 2. Powiążemy Twoje produkty z Allegro
  Wystawiasz produkty w sklepie internetowym i na Allegro? A może chcesz zacząć to robić? Jeśli tak, to dla nas żaden problem! Pomożemy Ci zaimportować asortyment z aktualnych ofert lub wystawić nowe oferty na Allegro. 

 3. Przeniesiemy Twoich klientów
  Twoja baza klientów nie zmieni się wraz z przeniesieniem sklepu, więc możesz odrzucić zmartwienia na bok. Listę klientów możemy zaimportować do Twojego nowego sklepu na Sellingo.

 4. Przekierujemy linki i zadbamy o SEO
  Martwisz się o pozycję strony po przenosinach sklepu? Niepotrzebnie! Ustawimy niezbędne przekierowania stron z Twojego aktualnego sklepu na nowy. Nasze ustawienia SEO pozwolą na pozostawienie aktualnych pozycji w wyszukiwaniach Google, które nie spadną z indeksu i dalej będą możliwe do odnalezienia.

 5. Przeniesiemy grafikę Twojego aktualnego sklepu
  Jeśli aktualna grafika Twojego sklepu internetowego Ci odpowiada i chciałbyś ją zachować, to możemy ją przenieść tak, żeby Twoi klienci nie zauważyli różnicy. Jeśli chcesz skorzystać z naszych nowoczesnych skórek i skorzystać z naszego pakietu graficznego, to specjalnie dla Ciebie możemy ulepszyć grafikę Twojego sklepu internetowego.

Popraw jakość obsługi!

Oprogramowanie w kilku wariantach abonamentowych oraz do testowania przez 30 dni za darmo! Jako nieliczne oprogramowanie na rynku mamy Biuro Obsługi Klienta, które dokłada wszelkich starań, aby przenosiny Twojego sklepu były szybkie i dobrze przeprowadzone. 

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile trwają przenosiny sklepu internetowego?

  Przenoszenie danych trwa średnio od 1 do 3 dni roboczych. Po wcześniejszym kontakcie z nami dokładnie Cię poinformujemy, ile będą trwać przenosiny Twojego sklepu.


 2. Ile kosztuje przeniesienie sklepu internetowego?

  W większości przypadków przeniesienie sklepu jest liczone w cenie abonamentu, jeśli Twój sklep internetowy jest duży i ma indywidualne rozwiązania, to wycena jest robiona indywidualnie pod Ciebie.


 3. Z jakiego oprogramowania mogę się przenieść na Sellingo?

  Swój sklep internetowy możesz przenieść z dowolnego oprogramowania na polskim rynku zarówno SaaS jak i Open Source. Są to m.in. Shoper, Shoplo, Shopify, SkyShop, Magento, PrestaShop, RedCart i wiele innych!


 4. Czy przy przynoszeniu sklepu nie stracę bazy klientów oraz zamówień?

  Przenosiny sklepu internetowego są robione przez profesjonalistów, którzy zadbają o to, żeby baza klientów została nienaruszona tak samo jak złożone wcześniej zamówienia.Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).