Poniżej prezentujemy najważniejsze funkcje naszego sklepu,
​​​​​​​które możesz także sprawdzić na żywo, przekonaj się sam!
Wersja demonstracyjna Sklepu Internetowego

Prosty i funkcjonalny panel administracyjny

Nie znasz się na komputerach? Wcale nie musisz!

Sprawdź z jaką łatwością obsłużysz swoją sprzedaż w niezwykle intuicyjnym Panelu Administracyjnym Sellingo zaprojektowanym tak, aby nawet zupełny nowicjusz sprzedaży internetowej zrozumiał zasady jego działania.

Prostota poleceń i opis możliwości, szerokie kompedium wiedzy opisane na naszej stronie, a także możliwość skontaktowania się telefonicznie, mailowo lub wzięcia udziału w spotkaniach internetowych prowadzonych na żywo to również nasza pomoc, która pozwoli Ci szybko rozpocząć sprzedaż i dowiedzieć się więcej o możliwościach pozwalających na jej pełne rozkwitnięcie.

Z nami cieszyć się będziesz wyjątkowymi rozwiązaniami zaprojektowanymi przez specjalistów w dziedzinie UX. To właśnie dzięki naszemu zespołowi powstał sklep internetowy uszyty na miarę, specjalnie dla Ciebie!

Setki możliwości personalizacji dzięki naszym gotowym, konfigurowalnym grafikom sklepów.

Twój sklep to Twoja wizytówka!

Dzięki naszym darmowym skórkom sklepów możesz rozpocząć sprzedaż od zaraz!

Konfigurator wyglądu pozwala w prosty sposób wybrać układ najważniejszych elementów strony oraz zmienić jej kolorystykę tak, aby pasowała jak najbardziej do Twojej branży, asortymentu, a co najważniejsze - gustu Twoich klientów!

Wprowadzanie zmian wyglądu jest intuicyjne, a specjalnie przygotowany do tego celu kreator pomoże Ci uatrakcyjnić Twoją ofertę co pośrednio wpłynie na zwiększenie sprzedaży.

Profesjonalnie wyglądający sklep buduje zaufanie klientów i sprawia, że chętniej do niego wracają. Zobacz nasz konfigurator

Pomoc - nie tylko techniczna

Dopiero zaczynasz i masz pytania?
Szybko się rozwijasz i szukasz wsparcia?
​​​​​​​Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!

Możesz liczyć na nasze wsparcie! Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników, a chętnie pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania.

Wiemy, że jeżeli pomożemy Ci w rozwinięciu Twoje sprzedaży, to zyskają na tym wszyscy, zarobisz sprzedając i chętniej skorzystasz z naszych kolejnych usług zaprojektowanych specjalnie dla sprzedawców online!
Telefonicznie
E-mail
Szkolenia i kursy online
Baza wiedzy i filmy

Integracje - Szybkie płatności i Kurierzy?

Mamy wszystko czego potrzebujesz!

Integracje zupełnie za darmo - w przeciwieństwie do naszej konkurencji, u nas nie musisz dodatkowo płacić za wybrane integracje z szybkimi płatnościami lub dostawcami.

Takie rozwiązanie sprawia, że bez dodatkowych kosztów uruchomisz dowolne kanały płatności i wysyłki - W ten sposób nie tylko oszczędzasz, ale i zwiększasz szansę na sprzedaż. Uruchamiając różne opcje, dajesz wybór swoim klientom ponieważ to oni decydują jaka forma zapłaty oraz wysyłki zamówienia będzie dla nich najbardziej dogodna.

Jako jedyni zapewniamy Państwu możliwość skorzystania z atrakcyjnej zniżki na prowizję operatora płatności Tpay.com, która pozwala obniżyć prowizję Tpay aż do 1,2%!
Skorzystaj z naszych kompleksowych i niezwykle atrakcyjnych rozwiązań dla sprzedawców internetowych pozwalających uzyskać najlepsze warunki już na samym początku!

Integracja z najpopularniejszymi porównywarkami

Zwiększaj zasięg swojej reklamy, wystarczy wstawić jeden link, aby Twoja oferta pokazała się w najpopularniejszych porównywarkach. Dodatkowo masz wpływ na to, które produkty i jakie opcjonalne dane będą się wyświetlać w wybranej porównywarce.

Reklama i marketing

Wiemy, że założenie sklepu to dopiero początek! Z nami wystartujesz z rozmachem!

Sellingo wspiera w największym stopniu indeksowanie i optymalizację sklepu internetowego pod użytkowników oraz wyszukiwarkę Google.

Największą wagę przywiązujemy do wszystkich detali niezbędnych do osiągania najlepszych wyników - od zoptymalizowanego kodu, CSS oraz skryptów, przez szybkość wczytywania się strony, aż po optymalizację zdjęć i poprawność dodawania materiałów w samym sklepie.

Użyj modułu newslettera i stwórz kupony rabatowe!

Spraw, aby Twoi klienci poczuli się wyjątkowo! Powracający klienci w wielu przypadkach są najlepszym źródłem zysku. Dobra komunikacja i zachęcanie do ponownych zakupów to priorytet. Sellingo pomoże Ci w tym, aby jak największa liczba klientów powróciła do Twojego sklepu, żeby zapełnić kolejny koszyk.

Sellingo dla najbardziej wymagających!

Połącz sklep z Sellasist i usprawnij swoją sprzedaż jeszcze bardziej!

Rozszerz możliwości o nowe kanały sprzedaży!

Zaawansowani sprzedawcy nie tylko posidają kilka sklepów internetowych ale także kilka lub nawet kilkanaście kont sprzedażowych na eBay, Allegro czy Arena.pl - To właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalne oprogramowanie posiadające wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia sprzedaży, zarządzania fakturami, listami przewozowymi, a także pozwalające na zautomatyzowanie większości działań!

Jeżeli chcesz poszerzyć możliwości o dodatkowe kanały sprzedaży i zbierać również szczegółowe statystyki dotyczące produktów, niezbędne będzie rozszerzenie usługi o Sellasist, przeznaczonej dla bardziej wymagających sprzedawców internetowych, którzy doceniają komfort zarządzania całym biznesem w jednym miejscu.
Dowiedz się więcej o Sellasist

Dołącz do tysięcy zadowolonych sprzedawców korzystających z naszych usług!

Załóż sklep za darmo

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).