Posiadasz Allegro i zastanawiasz się nad swoim własnym sklepem? Załóż Sellingo.pl

Załóż sklep internetowy z Sellingo

Tylko teraz zyskaj aż 500 zł do wykorzystania na Allegro

 • Abonament od 25 zł miesięcznie
 • Tylko 1% prowizji od płatności
 • Pakiet powitalny od Allegro
 • Nowoczesny i aktualny sklep internetowy
 • Pełna i szybka synchronizacja stanów magazynowych, cen i opisów
 • Masowe zarządzanie i wystawianie ofert oraz możliwość przypisywania różnych zdjęć do różnych ofert
 • Autoresponder wiadomości
 • Obsługa korespondencji oraz Dyskusji Allegro
 • Zestawy Allegro

Jak to działa?

Na Sellingo.pl oferujemy pakiet w sam raz na łatwe rozpoczęcie biznesu dla małych przedsiębiorstw oraz rozwiązania dla sklepów chcących rozwinąć skrzydła na rynku e-commerce.

Załóż sklep na Sellingo.pl

Rejestracja Twojego sklepu trwa tylko kilka minut! Wystarczy wybrać pakiet i uzupełnić formularz. Na początku możesz założyć sklep na testowej domenie, a potem przekierować go na właściwy adres. 

Skonfiguruj swój sklep

Wybierz szablon graficzny dla swojego nowego sklepu, przygotuj treści na stronę. Zbuduj wygodną strukturę menu, skomponuj układ strony głównej, dodaj logo oraz atrakcyjne banery reklamowe. 

Ciesz się z zysku!

Uruchom swój sklep i promuj produkty dzięki dostępnym w Sellingo funkcjom. Wysyłaj newsletter z kodami zniżkowymi, publikuj posty w mediach społecznościowych i realizuj nowe zamówienia!

Dlaczego warto założyć sklep internetowy Sellingo?

Jeśli sprzedajesz w internecie, za pośrednictwem platform e-commerce takich jak Allegro, EmpikPlace, eBay, Erli lub rozpocząłeś działalność na Instagramie czy Facebooku - rozważ założenie sklepu internetowego. Posiadanie własnego e-sklepu to nowe możliwości, które mogą zwiększyć Twoje przychody!

Budowanie własnej marki

Swobodna prezentacja produktu

Brak prowizji od sprzedaży

Kontrola nad e-commerce

Stwórz stylowy sklep na bezpłatnym szablonie

Sklep Sellingo wykonany jest w technologii RWD, co oznacza, że układ strony dostosuje się samoczynnie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlany. Do wyboru masz kilka nowoczesnych szablonów graficznych, które z łatwością edytujesz. Wygląd skórki graficznej możesz zmieniać, dobierając kolorystykę, układ elementów oraz czcionkę do stylu Twojej marki.

Odbierz 500 zł od Allegro

Skorzystaj z pakietu korzyści przygotowanego dla nowych klientów Sellingo od Allegro! Załóż konto firmowe Allegro z tego linku, a otrzymasz:
 • kartę podarunkową w wysokości 500 zł,
 • do 100% zniżki na prowizję,
 • pakiet 100 Wyróżnień,
 • dostęp do abonamentu profesjonalnego,
i wiele innych.

Zintegruj sklep internetowy z innymi platformami

Produkty możesz sprzedawać nie tylko poprzez swój sklep. Integracja z Allegro pozwoli Ci na szybkie i proste zarządzanie produktami i zamówieniami w Twoim sklepie. Wspomagaj sprzedaż przez wyświetlanie siatki Instagrama w Twoim sklepie oraz kontaktuj się z klientami przez zintegrowany ze sklepem Messenger.  Bądź obecny w Google Merchant Center i wpływaj na wyniki wyszukiwania treści w Google Search Console. Twórz kampanie produktowe i monitoruj ruch w sklepie online!

Załóż sklep jeszcze dzisiaj!

Jak założyć sklep internetowy za darmo?

Na Sellingo.pl możesz wybrać dla siebie korzystny plan abonamentowy. Przez 30 dni od założenia sklepu w dowolnym abonamencie korzystasz z platformy zupełnie bezpłatnie. Zwróć uwagę, że jeśli dokonasz płatności z góry za rok otrzymasz atrakcyjny rabat.

Jak rozpocząć sprzedaż w sklepie internetowym?

Podepnij domenę

Jeśli posiadasz już wykupioną domenę, przekierujesz ją na wskazane adresy z pomocą tej instrukcji: Jak przekierować domenę sklepu? 

Skonfiguruj dostawy

W Sellingo znajdziesz wszystkich najbardziej popularnych kurierów i przewoźników w Polsce i łatwo zepniesz z nimi sklep internetowy.

Podłącz płatności

Zakładając konto w Tpay z linku dostępnego w Sellingo w kilka minut zyskasz dostęp do atrakcyjnych zniżek na Twoje płatności.

Dodaj produkty

Możesz to zrobić na kilka sposobów: ręcznie, poprzez import z pliku lub pobierając asortyment z Allegro. W przypadku wątpliwości napisz do nas — zrobimy to za Ciebie!

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).