Sprzedaż internetowa w branży meblarskiej często wymaga wdrożenia niestandardowych rozwiązań. Funkcje, które sprawdzą się w sprzedaży elektroniki lub odzieży niekoniecznie sprawdzą się w branży meblarskiej. Potrzeba specjalnych dopasowań mebli, rodzajów ich wykończenia, a także możliwości transportu jest zupełnie inna niż w przypadku pozostałych sektorów sprzedaży gotowych produktów.
Posiadamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży meblowej. Branży, która charakteryzuje się bardzo zróżnicowanym asortymentem i skomplikowaną logistyką. Wiemy, że tego typu produkty wymagają specjalnej prezentacji i estetycznych wizualizacji. Wiemy również, że taki asortyment posiada wiele możliwości złożonych kombinacji i konfiguracji do wyboru. Posiadamy gotowe rozwiązania dla takich produktów i tworzymy najlepsze sklepy meblowe w Polsce!
Nasze autorskie oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl sprawdziło się już w tej branży wielokrotnie. Wprowadzenie podobnych rozwiązań to nie tylko wygoda przeznaczona dla klientów, ale również dla sprzedawcy i obsługi sklepu.

Spersonalizowane rozwiązania dla sprzedawców oraz producentów mebli

Indywidualnie spersonalizowane rozwiązania przeznaczone dla sprzedawców i producentów mebli, pozwalają nie tylko zwiększyć efektywność, ale i wygodę pracy. Podejmując się wdrożenia indywidualnego rozwiązania, za każdym razem poprzedzamy je szczegółowym audytem potrzeb sprzedawcy oraz jego klientów, a następnie bazujemy na szczegółowej specyfikacji wymagań niezbędnych do jego realizacji.

Branża meblarska wymaga często rozwiązań zarówno po stronie frontendu np. w formie zaawansowanych konfiguratorów pozwalających określać wymiary i surowiec do produkcji wybranych modeli mebli, jak i po stronie backendu, gdzie kształtują się już wewnętrzne procesy i etapy realizacji w zależności od przyjętej, ustalonej w firmie strategii realizacji zamówienia.

Zwiększanie sprzedaży poprzez ułatwianie konfiguracji

Dedykowane konfiguratory wyborów wariantów i opcji z możliwością wyboru

 • Rodzaju obicia;
 • Koloru materiału;
 • Wykończenia;
 • Wybrania lub wpisania wymiarów;
 • Dodatkowych elementów;
 • Próbek materiałów na obicie;
 • Dodatkowego oświetlenia dla mebli.

Zaawansowane konfiguratory półproduktów

Konfigurator pozwala no dokładny wybór zamawianych półproduktów np. frontów meblowych. Dzięki konfiguratorowi klient od razu może wpisać długość, szerokość oraz grubość płyty frontu do swoich mebli. Poza tym może określić rodzaj płyty, jej wykończenie czy nawet kierunek usłojenia, przejście słoja i wykonanie nawiertów.

Automatyczne składanie zamówień u dostawców

 • Synchronizacja stanów magazynowych;
 • Automatyczne składanie zamówień u dostawców;
 • Kontrola nad zamawianymi produktami;
 • Zarządzanie zamówieniami w wygodnym panelu;
 • Statusy zamówień zsynchronizowane z zamówieniami sklepu;
 • Automatyczne generowanie listów przewozowych;
 • Możliwość zamówienia podjazdu kuriera.

Automatyczne składanie zamówień u dostawców

 • Dzięki pełnej kontroli zamówień zawsze wyślesz swoje produkty na czas!

 • Jeżeli deklarowany czas wysyłki zostanie przekroczony, nasz system poinformuje Cię o tym.

 • Jeżeli współpracujesz z producentami mebli, również oni otrzymają

 • powiadomienie o zbyt długim czasie realizacji.

 • Dzięki wdrożonym integracjom z różnymi systemami kurierskimi,

 • powiadomienia wysyłane są również w zależności od statusu jaki zwraca system kurierski.
<

Realizacja zamówień

 • Możliwość obsługi zamówień składanych dla różnych producentów

 • z rozbiciem na osobne przesyłki kurierskie od każdego z nich.

 • W przypadku rozbicia zamówienia na różne listy przewozowe, pełne

 • informacje otrzymują również producenci - w specjalnie stworzonej do tego celu aplikacji B2B, która znacznie ułatwia proces realizacji zamówień.
<

Realizacja zamówień z rozbiciem na produkty

 • Obsługa zamówień z rozbiciem na produkty, producentów

 • oraz przesyłki kurierskie wysyłane od każdego z nich.

 • Z jednego zamówienia powstać może kilka osobnych zamówień, które

 • będą miały osobny czas realizację, osobną formę wysyłki itp.

  Dzięki takiemu rozwiązaniu realizacja zamówień u różnych producentów zostanie rozbita w aplikacji B2B, a każde z zamówień zostanie przypisane odpowiedniemu producentowi. To niezwykle wygodny system, który sprawdza się przy współpracy z wieloma różnymi producentami.

Kody rabatowe i zarządzanie zniżkami

Dzięki rozbudowanemu modułowi Promocji masz możliwość nie tylko przypisywania ustalonych rabatów do kont swoich klientów, ale możesz również wybrać czego będą one dotyczyć - wybranego produktu, producenta, wybranej kategorii lub całego asortymentu. Wybór należy do Ciebie! Rabaty i promocje możesz włączyć także w wybranym przedziale czasu dla wszystkich swoich klientów. Do wyboru jest wiele różnych rodzajów rabatów oraz możliwość tworzenia kodów rabatowych.

 • Reklamuj swoją ofertę tworząc promocje;
 • Zarządzaj kodami rabatowymi i sprawdź, który przyniósł największą sprzedaż;
 • Zdefiniuj możliwość łączenia różnych promocji;
 • Wybieraj pomiędzy rabatem kwotowym, a procentowym;
 • Twórz zachęcające zniżki, dzięki którym sprzedaż swoje produkty!

Zwiększanie sprzedaży poprzez ułatwianie konfiguracji

Sprzedaż w wielu sklepach na raz

Wybór rozszerzenia w postaci oprogramowania Sellasist pozwala na prowadzenie sprzedaży w wielu miejscach na raz. W ten sposób dotrzesz do większego grona odbiorców, a co za tym idzie - trafisz do swoich nowych klientów. Możesz także wyodrębnić i stworzyć zamknięty sklep, tylko dla odbiorców B2B

Dzięki Sellasist całą sprzedażą zajmiesz się w jednym panelu - znajdziesz tu wszystkie zamówienia, asortyment, dokumenty sprzedażowe, a także wiele więcej. W Sellasist odbierzesz nawet swoją pocztę e-mail oraz wyślesz SMS do swoich klientów.

 • Sprzedaż w wielu kanałach sprzedaży na raz;
 • Zarządzanie zamówieniami i asortymentem w jednym miejscu;
 • Synchronizacja stanów magazynowych;
 • Możliwość rozszerzenia o sklep przeznaczony dla B2B;
Indywidualne podejście do każdej branży z osobna oraz doświadczenie jakie nabyliśmy w ostatnich latach, pozwala nam znacznie łatwiej i szybciej rozwiązywać problemy sprzedawców borykających się z trudnościami, jakie nam udało się już rozwiązać w trakcie współpracy z innymi sprzedawcami w branży meblarskiej. Jeżeli chcesz dogonić swoją konkurencję, rozwiązania ułatwiające wybór Twojej oferty oraz te, ułatwiające Ci pracę, są do tego niezbędne.

Moduł współpracy z producentami mebli

Współpraca w modelu dropshippingowym staje się coraz bardziej popularna i dlatego również tu wychodzimy naprzeciw rozwiązaniom ułatwiającym komunikację również w tej kwestii.

Przekazywanie zamówień do producenta może odbywać się na dowolnej zasadzie lecz najczęściej producenci otrzymują przekazywaną na bieżąco listę zamówień wraz z załączonymi do nich listami przewozowymi, a także mają możliwość zmiany statusów tych zamówień. Dzięki temu, kiedy po stronie producenta zamówienie zmieni swój status, dowie się o tym również zainteresowany klient. Takie rozwiązanie pozwala znacznie ułatwić cały proces realizacji zamówienia co wpływa również na jego sprawne przygotowanie oraz wysyłkę.

Międzynarodowa sprzedaż nie była nigdy łatwiejsza

W sprzedaży międzynarodowej przydają się liczne integracje jakie oferujemy w ramach naszego oprogramowania - począwszy od integracji z szybkimi płatnościami międzynarodowymi tj. PayPal, Worldpay lub HotPay, przez integracje z licznymi producentami, a na dostawcach międzynarodowych kończąc.

Kanały sprzedaży pozwalają dotrzeć do wszystkich klientów

Dzięki gotowym integracjom z Allegro, eBay, Amazon oraz Arena.pl, a także z porównywarkami tj. Google Merchant Center, Okazje.info, Ceneo, Nokaut, Skąpiec czy Opineo -Twoi potencjalni klienci znajdą Twoją ofertę dokładnie tam gdzie najbardziej lubią robić zakupy. Uruchom wszystkie dostępne możliwości i bądź widoczny wszędzie tam gdzie chcą widzieć Cię Twoi klienci!

Produkty Wielowariantowe oraz elementy opcjonalne

Sklep pozwala na tworzenie produktów wielowariantowych z zestawieniem różnych ich cech w zupełnie różne kombinacje. Obsługa opcji pozwala natomiast na dobranie dodatkowych elementów do produktu, innej jego wersji lub jakiegoś dodatku. Przykładem może być tu np. opcjonalny materac dopasowany do sprzedawanego łóżka lub np. drabinka do łóżka piętrowego.

Moduł reklamacji

Ewentualne reklamacje sprawnie rozwiążesz w specjalnie przygotowanym do tego celu formularzu reklamacyjnym. Po otrzymaniu reklamacji otrzymasz powiadomienie, a reklamacja otrzyma odpowiedni status. Statusy zmienić można samodzielnie lub po wskazaniu wyznaczonego czasu od momentu wpłynięcia reklamacji.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).