Dropshipping w sklepie internetowym Sellingo

W modelu dropshipping, będąc sprzedawcą, zbierasz i przesyłasz swoje zamówienia do hurtowni, która je realizuje. Hurtownia zajmuje się więc magazynowaniem towarów oraz wysyłką - nadaje przesyłki lub czeka na odbiór zamówień przez Twojego kuriera.

Prowadź sprzedaż w wygodnym, bezmagazynowym modelu sprzedaży, jakim jest dropshipping. Znajdź hurtownię, z którą podejmiesz współpracę i sprzedawaj asortyment prosto z magazynu hurtowni.

Jesteśmy w stanie zintegrować z Sellingo wybraną przez Ciebie hurtownię. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Jak to wygląda w praktyce?

Dolicz marżę do ceny zakupu

W prosty sposób możesz ustawić i narzucić własną marżę do ceny produktu. Wystarczy, że wskażesz procentowo jej wysokość. Marża zostanie automatycznie doliczona do cen w całym asortymencie.

Wszystkie produkty z hurtowni wystawisz na Allegro

Produkty pochodzące z hurtowni możesz wystawić ze swojego sklepu internetowego prosto na Allegro. Możesz to zrobić także automatycznie.


Automatyczne wystawianie ofert

Zaimportowany z hurtowni produkt może zostać od razu wystawiony w postaci oferty Allegro, korzystając przy tym ze wszystkich informacji udostępnianych przez hurtownię.

Automatyczne doliczanie prowizji

Doliczanie prowizji Allegro do ceny Kup Teraz odbywa się automatycznie. Prowizja do ceny produktu doliczana jest w zależności od wysokości prowizji obowiązującej w danej kategorii Allegro. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nawet jeżeli Allegro zmieni prowizję w kategorii, zostanie to zaktualizowane i cena końcowa zmieni się automatycznie.

Minimalny stan magazynowy

Funkcja minimalnego stanu magazynowego pozwala zabezpieczyć się przed sprzedaniem produktów ponad stan, których hurtownia może już nie posiadać. Zawsze zdarzyć się może taka sytuacja, że zanim stan magazynowy zostanie zaktualizowany ze stanu dostępnego w hurtowni, to w tym samym czasie hurtownia sprzeda resztę produktów gdzieś indziej. Funkcja ta pozwala zabezpieczyć Cię właśnie przed taką sytuacją.


Stany magazynowe i synchronizacja cen

Regularne synchronizacja stanów magazynowych produktów pozwalają na odświeżenie informacji dotyczących aktualnych stanów magazynowych produktów oraz ich cen z hurtowni.

Jakie korzyści daje Ci dropshipping?

Nie musisz inwestować w magazyn oraz produkty.

Już pierwszego dnia działalności możesz oferować swoim klientom tysiące produktów.

Wysyłką zajmuje się hurtownia - ty tylko przesyłasz do niej swoje zamówienia.

Nowe produkty dodadzą się automatycznie i pojawią się w Twoim sklepie.

Razem z produktami pojawią się ich kategorie oraz atrybuty.Dodane produkty aktualizują się automatycznie!

Ceny i stan magazynowy produktów synchronizowane są na bieżąco.

Produkty mogą automatycznie wystawić się na Allegro, bez Twojej pracy!

Pełna automatyzacja procesów

Zamówienia wysyłane do hurtowni automatycznie

Po integracji z hurtownią w modelu dropshipping nie musisz się już martwić o wysyłanie zamówień do hurtowni - będą one przekazywane automatycznie. Wystarczy, że zintegrujesz swój sklep z Sellasist i ustawisz akcję automatyczną, dla której wybierzesz status zamówienia, po zmianie, na który automatycznie wysłane zostanie powiadomienie z zamówieniem do hurtowni. Może być to np. "W realizacji” lub "Gotowe do wysyłki”.

Kategorie i atrybuty produktów wiążą się automatycznie

W trakcie importu produktów kategorie automatycznie przypisują się lub tworzą. Podobnie w przypadku aktualizacji, automatycznie stworzone zostaną brakujące kategorie w Sellasist. Dla atrybutów tworzona jest grupa atrybutów o nazwie zgodnej ze ścieżką kategorii (jeżeli taka jeszcze nie istnieje). Trafiają do niej atrybuty, które są przypisywane pobranym produktom.

Jak wybrać hurtownię do współpracy?

Podczas wyboru hurtowni do współpracy ważne jest to, aby zdecydować się na tę hurtownię, która zaoferuje Ci najlepszą ofertę, a jej asortyment będzie spójny z branżą, w której zamierzasz działać.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).