Loader image

Jak zmienić skórkę sklepu? Jak zainstalować nową skórkę?

 • Jak zmienić skórkę sklepu? Jak zainstalować nową skórkę?
  1. Aby włączyć nową skórkę należy zalogować się w Panelu Administracyjnym sklepu, a następnie przejść do karty Administracja ⇨ Wygląd sklepu.
  2. Przewiń stronę na sam dół, a następnie w dziale Dostępne skórki, najedź na wybraną skórkę i kliknij w przycisk Zainstaluj.
  3. Po zainstalowaniu, wybrana skórka pojawi się w liście Zainstalowane skórki.
  4. Aktywuj swoją nową skórkę przy pomocy niebieskiego przycisku Aktywuj.
  5. Po aktywacji warto przejść jeszcze do edycji ustawień klikając w zielony przycisk  Edytuj, aby następnie skonfigurować ustawienia skórki oraz jej kolorystykę.

  Ważne! Pamiętaj, że po zapisaniu zmian dotyczących wyglądu należy kliknąć w przycisk "wyczyść cache" znajdujący się na czarnym pasku u góry strony (widoczny po zalogowaniu do panelu administracyjnego), a także odświeżyć pamięć podręczną przeglądarki - będąc na stronie sklepu klikamy na klawiaturze kombinację klawiszy Ctrl+F5. Dzięki temu odświeżymy cache i szybciej zobaczymy wprowadzone zmiany.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Sprawdź jak możesz zmienić wygląd sklepu:
  Jak skonfigurować wygląd sklepu Sellingo?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).