Loader image

Jak zmienić skórkę sklepu? Jak zainstalować nową skórkę?

 • Jak zmienić skórkę sklepu? Jak zainstalować nową skórkę?
  Skórki określają wygląd sklepu. Możesz dowolnie zmieniać ustawienia i kolorystykę używanej skórki, aby dostosować ją do Twoich potrzeb.

  Jak mogę zainstalować skórkę?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Administracja kliknij Wygląd sklepu.

  3. Najedź myszą na wybraną skórkę i kliknij przycisk Zainstaluj.

  Jak mogę zmienić skórkę?

  Po zainstalowaniu wybrana skórka pojawi się na liście Zainstalowane skórki. Zainstalowaną skórkę włączysz przy pomocy niebieskiego przycisku Aktywuj. Aktywacja skórki oznacza jej włączenie w sklepie.  Jak mogę dostosować skórkę?

  Po aktywacji skórki możesz przejść do edycji ustawień, klikając zielony przycisk Edytuj, aby następnie skonfigurować ustawienia skórki oraz jej kolorystykę.  Kiedy pierwszy raz klikniesz edycję skórki, masz możliwość wczytania przygotowanego przez nas wyglądu strony głównej razem z bannerami.


  Możesz to także zrobić później w edycji skórki, korzystając z przycisku znajdującego się pod konfiguratorem zawartości strony głównej.


  Ważne!
  Pamiętaj, że po zapisaniu zmian dotyczących wyglądu należy kliknąć przycisk wyczyść bufor znajdujący się na pasku u góry strony (widoczny po zalogowaniu do panelu administracyjnego), a także odświeżyć pamięć podręczną przeglądarki. Będąc na stronie sklepu kliknij na klawiaturze kombinację klawiszy Ctrl+F5 - dzięki czemu odświeżysz cache i szybciej zobaczysz wprowadzone zmiany.

     POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Sprawdź jak możesz zmienić wygląd sklepu:
  Jak skonfigurować wygląd sklepu Sellingo?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).