Loader image

Jak dodać zamówienie ręcznie?

 • Jak dodać zamówienie ręcznie?
  Aby dodać zamówienie ręcznie, otwórz kartę Zamówienia, tam, na górze po lewej stronie znajduje się zielony klawisz +DODAJ ZAMÓWIENIE.

  Najwygodniej dla Ciebie będzie zacząć tworzenie zamówienia od wpisania adresu e-mail klienta w sekcji PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA w polu Klient, jeśli klient znajduje się już w bazie Twoich klientów, jego dane uzupełnią się automatycznie. Jeśli klienta nie ma w bazie, musisz uzupełnić dane ręcznie. Następnie uzupełnij resztę pół formularza. Program pomaga nam w tej pracy podpowiadając dane do uzupełnienia.

  Kliknij w +dodaj pozycję, aby dodać produkt, jeśli znasz jego ID najłatwiej będzie wpisać je w pole ID produktu, podaj ilość zamawianych produktów i kliknij ZAPISZ POZYCJĘ I PRZELICZ ZAMÓWIENIE.

  Produkt doda się do zamówienia. Możesz tez  ręcznie wpisać nazwę zamówionego produktu, program podpowie jeśli znajdzie podobne nazwy w liście asortymentu.


  RADA!

  Aby szybciej utworzyć zamówienie kliknij w plus przy nazwie karty Zamówienia  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).