Loader image

Co to są Popupy i jak ich używać? Jak stworzyć Popup informacyjny?

 • Co to są Popupy i jak ich używać? Jak stworzyć Popup informacyjny?
  Popupy to inaczej wyskakujące okienka - jedna z funkcji w Sellingo i Sellasist dająca możliwość utworzenia wyskakującego okienka z określoną treścią, w karcie produktu lub kategorii. W tym okienku mogą znaleźć się dodatkowe informacje, krótki tekst pomocy, tabele rozmiarów itp.

  Popup to wygodne narzędzie, kiedy potrzebujemy dodać w sklepie np. tabelę wymiarów, a nie chcemy nadmiernie wydłużać opisów, które mogą przez to stać się mało atrakcyjne dla klienta.

  Aby stworzyć popup informacyjny otwórz kartę Treści, następnie otwórz kartę Popup.
  Kliknij zielony klawisz +DODAJ POPUP.

  W polu Tytuł wpisz nazwę popupu. Pojawi się ona w sklepie lub aukcji jako klawisz do wyświetlenia tego okienka. W polu DŁUGI OPIS wpisz to co ma zawierać treść popupu, może to być tekst, zdjęcie lub dowolny HTML.


  Na końcu ZAPISZ i włącz Popup.

  Po zapisaniu możesz dodać zdjęcie, które wyświetli się w aukcji lub sklepie jako ikona tego okna. Może to być ikonka, klawisz sugerujący, że w tym miejscu znajdziesz szukaną treść lub inne, dowolne zdjęcie.

  Przy produkcie, w którym ma się wyświetlać stworzony popup oznacz go w opisie produktu. Karta produktu ⇨ Opis ⇨ Popupy

  W sklepie Sellingo popup będzie wyglądał tak:


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).