Loader image

Jak wstawić film do opisu produktu w sklepie internetowym Sellingo?

 • Jak wstawić film do opisu produktu w sklepie internetowym Sellingo?
  Opis produktu jest bardzo ważnym elementem oferty. To z niego klient uzyskuje wiele potrzebnych mu informacji o produkcie. Każdy dobry opis to mniejsze ryzyko zwrotu towaru, czy reklamacji. Jeśli chcesz zwiększyć swoją pozycję w wyszukiwarce Google, to opisy produktów zawierające dobrze przemyślane słowa kluczowe, znacznie się do tego przyczynią. Warto więc zadbać o jak najlepszy opis. Film prezentujący produkt może być świetną dodatkową zachętą do zakupu.

  Jak wstawić film?

  Jeśli masz film prezentujący produkt, możesz go łatwo wstawić do jego opisu w sklepie. Możliwe jest wstawienie filmu z dowolnego serwisu. W tym artykule jako przykład pokarzemy wstawianie filmu z Youtube.

  1. Przejdź do filmiku na Youtube.
  2. Kliknij Udostępnij.  3. Kliknij Umieść.  4. Skopiuj kod, klikając Kopiuj.  5. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym swojego sklepu Sellingo.
  6. W zakładce Asortyment kliknij Produkty.  7. Edytuj wybrany produkt klikając ikonę ołówka.  8. Przejdź do zakładki Opis i kliknij w miejscu gdzie ma być film.
  9. Kliknij Wstaw/Edytuj media.


  10. Przejdź do zakładki Osadź i wklej w pole skopiowany z Youtube kod.  11. Kliknij Ok.. Film pojawi się w wybranym miejscu.
  12. Zapisz zmiany w produkcie.

  UWAGA!
  Film pojawi się w opisie produktu dopiero po jakimś czasie. Wyczyść bufor sklepu jeśli chcesz, aby nastąpiło to szybciej.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak dodasz nowy produkt
  Jak dodać nowy produkt?

  Dowiedz się jak wyczyścić bufor
  Jak wyczyścić bufor w sklepie Sellingo?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).