Loader image

Jak założyć sklep internetowy?

 • Jak założyć sklep internetowy?
  Zastanawiasz się jak założyć sklep internetowy? Z Sellingo to proste!


  Wystarczy kliknąć w przycisk Załóż sklep

  1. Po kliknięciu w odnośnik należy wybrać Pakiet.

  2. Następnie wybieramy jedną z trzech dostępnych opcji:

  a) Zarejestruj domenę
  Możemy podać tu adres nowej domeny, którą zarejestrujemy wraz ze sklepem.

  b) Darmowa subdomena
  Możemy tu wybrać zupełnie darmowy adres sklepu założony w domenie sellingo.pl.

  c) Mam własną domenę
  Jeżeli posiadasz własną domenę i chcesz, aby kierowała na stronę sklepu Twojego nowego sklepu, podaj ją w tym miejscu - instrukcję otrzymasz mailem po rejestracji.

  Po wyborze jednego z trzech powyższych punktów i wprowadzeniu nazwy adresu domeny klikamy w przycisk "Sprawdź", aby sprawdzić poprawność adresu. Jeżeli adres jest dostępny i prawidłowy, możemy przejść dalej.

  3. Wybieramy skórkę lecz niezależnie od dokonanego wyboru nasz sklep zainstaluje się z darmową, konfigurowalną skórką. Jeżeli wybierzesz "Indywidualny wygląd" lub "Mam własną skórkę".

  4. Następny krok.

  5. Podaj dane do rejestracji konta oraz dane firmowe.

  6. Zapoznaj się oraz zaakceptuj regulamin. Kliknij w "Załóż sklep".

  7. Przepisz SMS kod i gotowe.


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).