Loader image

Jak włączyć Opinie o sklepie?

 • Jak włączyć Opinie o sklepie?
  Opinie o sklepie pozwalają Twoim klientom wypowiedzieć się na temat obsługi, oferty i jakości sklepu. Nowy klient, czytając pozytywne opinie innych, chętniej zrobi zakupy. Warto zadbać o jak najlepsze opinie na temat sklepu internetowego.

  Aby włączyć Opinie o sklepie, należy je dodać do dowolnego, utworzonego wcześniej menu.

  Struktura Menu - Czym jest i jak zmienić strukturę Menu?

  Jak dodać opinie do menu?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym swojego sklepu.
  2. W zakładce Administracja kliknij Struktura menu.
  3. Edytuj menu, do którego chcesz dodać stronę Opinie o sklepie.
  4. W oknie edycji, na górze, znajdują się aktywne elementy menu zaznaczone na zielono. Poniżej, znajdują się oznaczone na szaro nieaktywne elementy menu, w tym strona Opinie o sklepie. Złap myszką element Opinie o sklepie i przeciągnij go do aktywnych elementów menu.
  5. Kliknij Zapisz. Strona Opinie o sklepie pojawi się teraz w wybranym menu. Możesz dodać własne klauzule i zgody, które klient zaznaczy przy dodawaniu opinii. Zobacz jak to zrobić ⇨ Jak dodać klauzulę, zgodę akceptowaną przez klienta w trakcie zakupów lub rejestracji?  Jak skonfigurować opinie?


  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym swojego sklepu.
  2. W zakładce Treści kliknij Opinie o sklepie
  3. Kliknij Ustawienia.  4. Ustaw opcje według potrzeb:

  Adres strony z opiniami - Adres strony, na której będą wyświetlane opinie.

  UWAGA!
  Jeśli zmienisz adres strony z opiniami, musisz usunąć z menu sklepu pozycję Opinie o sklepie, a następnie dodać ją do menu ponownie. Po wszystkim wyczyść bufor sklepu.

  Opinie wymagają akceptacji przed publikacją - Po zaznaczeniu tej opcji opinie będą wyświetlane na stronie sklepu dopiero po ich akceptacji przez administratora.

  Pytanie kontrolne - Zostaw puste aby wyłączyć tę funkcję. Pytanie kontrole służy do odfiltrowania spambotów ze strony. Pytanie powinno dotyczyć wiedzy ogólnej np. Podaj nazwę stolicy Polski.

  Odpowiedź na pytanie kontrolne - Uzupełnij poprawną odpowiedź na pytanie kontrolne. Wielkość znaków nie jest brana pod uwagę.

  Opinie dla niezalogowanych - Jeśli ustawisz Tak, niezalogowani będą mogli pisać opinie. Jeśli ustawisz Nie, opinie będą mogli pisać tylko zalogowani.

  Ilość opinii na stronę - wpisz liczbę.

  5. Kliknij Zapisz.
  Jak zaakceptować opinię?

  Jeśli masz włączoną opcję Opinie wymagają akceptacji przed publikacją, musisz zaakceptować każdą nową opinię.

  1. W zakładce Treści kliknij Opinie o sklepie.
  2. Kliknij pole Włączona przy opinii. Możesz również zaznaczyć opcję Zweryfikowana


  Jak usunąć opinię? Jak odpowiedzieć klientowi?

  1. W zakładce Treści kliknij Opinie o sklepie.  2. Jeśli chcesz usunąć opinię kliknij Usuń. Jeśli chcesz odpowiedzieć kliknij Edytuj.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz, jak ustawić opinie o produktach:

  Zobacz, jak dodać klauzule:

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).