Loader image

Struktura Menu - Czym jest i jak zmienić strukturę Menu?

 • Struktura Menu - Czym jest i jak zmienić strukturę Menu?


  Struktura Menu przedstawia układ wybranego Menu sklepu lub boksu w stopce strony.

  W Strukturze Menu możesz ustawić wybrane strony, elementy takie jak kategorie czy producenci oraz ich kolejność.
  1. Aby to zrobić, otwórz kartę Administracja w panelu administracyjnym swojego sklepu, a następnie wybierz 'Struktura menu'.
  W sekcji STRUKTURA MENU znajdziesz Menu główne, Menu mobilne, a także boksy znajdujące się w stopce. Kliknij w edycję wybranego Menu, pokaże się strona jego edycji, podobna do tej z poniższego obrazka.
  2. W zależności od wybranej skórki i układu sklepu, menu główne może być poziome lub pionowe.
  Zawartość Menu ustawia się na zasadzie przeciągania elementów z tabeli NIEAKTYWNE ELEMENTY MENU do tabeli AKTYWNE ELEMENTY MENU.
  3. Tym sposobem możemy zmienić i ułożyć także kolejność poszczególnych stron w Menu. Wystarczy przeciągnąć elementy wyżej lub niżej.  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).