Loader image

Jak w sklepie Sellingo użyć uniwersalnego opisu produktu na Allegro?

 • Jak w sklepie Sellingo użyć uniwersalnego opisu produktu na Allegro?
  Uniwersalnych opisów produktów użyć możesz także na Allegro. Pamiętaj jednak, że Allegro ogranicza użycie tagów HTML w szablonie, a także zabrania umieszczania w nim informacji powielanych w ustawieniach konta sprzedawcy.

  Jak mogę użyć uniwersalnego opisu na Allegro?

  Aby użyć uniwersalnego opisu produktu na Allegro, musisz utworzyć szablon uniwersalnego opisu. Czym są uniwersalne opisy produktów? Do czego służą i jak ich używać w Sellingo?

  Jeden szablon uniwersalnego opisu może być używany w sklepie i na aukcjach. Dzięki temu możesz mieć wszędzie taki sam opis produktu. Jeśli jednak chcesz mieć na Allegro inny opis produktu, możesz przygotować szablon uniwersalnego opisu, ustawiając widoczność wierszy tak, żeby opis dla Allegro był wyświetlany tylko na Allegro, a dla sklepu w sklepie.   Uwaga! W przypadku Allegro opis produktu pobrany z jego karty zostanie automatycznie wyczyszczony ze wszystkich niedozwolonych w Allegro styli.

  Jedyne, dozwolone w Allegro tagi HTML:

  h1 – tytuł,
  h2 – podtytuł,
  p – paragraf,
  ul – wypunktowanie,
  ol – wylistowanie,
  li – punkt listy,
  b – pogrubienie.


  Uwaga! Pamiętaj, że w każdej sekcji uniwersalnego opisu produktu możesz ustawić jej widoczność w poszczególnych kanałach sprzedaży. Wystarczy, że w wybranej sekcji klikniesz ikonkę oka.

  W przypadku opisu, który ma być użyty również w Allegro, nie powinny znajdować się informacje, takie jak:

  Polityka zwrotów - zdefiniuj je w polityce zwrotów konta Allegro,
  Metody i ceny dostawy - zdefiniuj je w cenniku dostaw integracji z Allegro,
  Warunki reklamacji - zdefiniuj je w warunkach zwrotów konta Allegro,
  Informacje o gwarancjach - zdefiniuj je w informacjach o gwarancjach konta Allegro,
  Informacja o sprzedającym (np. dane kontaktowe) - zdefiniuj je w ustawieniach konta Allegro.

  Kiedy masz już utworzony szablon uniwersalnego opisu, możesz wystawiać aukcje. Szablon możesz wybrać podczas wystawiania ofert Allegro.  POWIĄZANE ARTYKUŁY:  Dowiedz się jak edytujesz produkt
  Jak edytować produkt w Sellingo?

  Zobacz jak dodasz nowy produkt
  Jak dodać nowy produkt?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).