Loader image

Czym są Zmienne i do czego służą?

 • Czym są Zmienne i do czego służą?
  Zmienne to pewne symbole/znaczniki, za pomocą których zapisane wcześniej informacje trafią na swoje miejsce, w miejscu wstawionej zmiennej. Zmiennymi uzupełnimy np. szablony opisu Allegro.

  Każda użyta zmienna wyświetla później informacje z konkretnego miejsca, pobiera z niego dane i tymi danymi zostaje zastąpiona. Wstawiając np. zmienna {name} zmieni się ona później w nazwę przedmiotu, tego przedmiotu, który wybierzemy do wystawienia na Allegro. Zmienne dają nam także możliwość edytowania treści trwającej oferty bezpośrednio z poziomu panelu administracyjnego.


  Dostępne są również inne zmienne. Są to zmienne używane w powiadomieniach, formularzach, statusach zamówień np. dotyczące danych adresowych, numeru konta itp.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).