Loader image

Jak w Sellingo ręcznie zamówić kuriera?

 • Jak w Sellingo ręcznie zamówić kuriera?
  Zamawianie kuriera, który dostarczy towar do Twojego klienta, jest proste. Tutaj dowiesz się jak to zrobić.

  Od czego zacząć?

  Najpierw dodaj adres nadania. Adresy nadania automatycznie uzupełniają formularz nadania przesyłki o Twój adres. Wystarczy, że wybierzesz adres z rozwijanej listy.  Dzięki temu nie musisz za każdym razem wpisywać adresu od nowa i oszczędzasz czas.

  Przeczytaj ⇨
  Do czego służą adresy nadania i jak je utworzyć w Sellingo?

  Jak w Sellingo mogę ręcznie zamówić kuriera?

  Aby zamówić Kuriera po odbiór przygotowanej przesyłki:

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Zamówienia kliknij Zamówienia.
  3.
  Edytuj zamówienie klikając ikonę ołówka.
  4.
  Na karcie zamówienia Kliknij strzałkę i z rozwijanej listy wybierz metodę wysyłki. Na tej liście zobaczysz wszystkie metody, jakie masz skonfigurowane w Sellingo. (Jeśli klikniesz, ikonę ciężarówki metoda dostawy dobierze się automatycznie według wybranej przez klienta przy składaniu zamówienia lub jeśli zamówienie pochodzi z Allegro zmapowanych w Allegro ⇨Mapowanie typów przesyłek.)
  5. Po kliknięciu metody otworzy się wstępnie wypełniony formularz nadawczy. Wypełnij go do końca. Możesz go także zapisać jako szablon nadania.
  Więcej Do czego służy szablon nadania i jak go utworzyć w Sellingo?.

  6. Następnie kliknij Zamów.


  Abyś mógł nadać paczkę kurier musi być wcześniej zintegrowany z Sellingo. W innym wypadku nie wyświetli się on na liście.

  Zamawiać Kuriera możesz także automatycznie dzięki unikalnej funkcji automatyzacji, jaką daje ci Sellasist! Wystarczy, że zintegrujesz swój sklep Sellingo z Sellasist.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Dowiedz się jak zintegrować kuriera z Sellingo

  Zobacz jak ustawisz automatyczne zamawianie kuriera
  Jak w Sellasist ustawić automatyczne zamawianie kuriera?

  Zobacz korzyści jakie daje ci Sellasist

  Twoi klienci też zyskują dzięki Sellasist

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).