Loader image

Jak ustawić promocję na wybrany produkt w sklepie Sellingo?

 • Jak ustawić promocję na wybrany produkt w sklepie Sellingo?
  Promocja to świetny sposób na przyciągnięcie klientów do zakupów. W Sellingo masz wiele różnych wybranych promocji, które możesz dostosować według własnych preferencji. Ustawienie promocji na wybrany produkt jest bardzo proste. 


  Jak ustawić promocję na wybrany produkt w sklepie Sellingo?

  1. Zaloguj się do Panelu Administracyjnego swojego sklepu. 
  2. Przejdź do zakładki Asortyment i kliknij Produkty  3. Wybierz produkt, na którym chcesz uruchomić promocję. Edytuj go, klikając ikonę ołówka.  4. Na karcie tego produktu znajdź zakładkę Promocje  5. Zaznacz pole Promocja, aby włączyć promocję dla tego produktu. 
  6. Wpisz nową cenę promocyjną.
  7. W polu Data zakończenia promocji ustaw datę, do której ma obowiązywać promocja. Jeśli nie wybierzesz daty, promocja będzie włączona do momentu jej ręcznego wyłączenia.
  8. Kliknij Zapisz, aby zapisać zmiany.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

   
  Zobacz jak włączysz promocję na producenta

  Zobacz jak włączysz promocję na kategorię

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).