Loader image

Ustawienie widoczności cen omnibus w Sellingo

 • Ustawienie widoczności cen omnibus w Sellingo
  W panelu Sellingo masz możliwość zarządzania widocznością cen omnibus.

  Ceny omnibus to sposób pokazywania najniższej ceny tego samego produktu w sklepie, jaką produkt osiągnął w ciągu ostatnich 30 dni. To oznacza, że kiedy klient ogląda produkt, może zobaczyć informację o tym, czy produkt był oferowany po niższej cenie w ostatnim miesiącu. Klienci w ten sposób oceniają jak atrakcyjna jest obecna cena produktu w porównaniu do jego wcześniejszych cen. 

  • Pokazanie, że produkt był dostępny po niższej cenie może zachęcić do szybszego zakupu.
  • Klienci widzą historię cen.
  • Klientom łatwiej ocenić wartość oferty, widząc najniższą cenę z przeszłości.


  Jak ustawić widoczność cen omnibus?

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnego Sellingo. 
  2. Z zakładki Asortyment wybierz Produkty
  3. Kliknij Ustawienia
  4. Zjedź na dół strony do sekcji Widoczność cen omnibus.

  Na dole strony zobaczysz nowo dodane opcje z czterema checkboxami. Ustawienia te pozwolą Ci kontrolować widoczność cen omnibus na różnych stronach Twojego sklepu. 
  Ustawienia te są domyślnie włączone dla wszystkich klientów, ale możesz je dostosować według własnych preferencji.   5. Ustaw czy chcesz wyświetlać informację o najniższej cenie w ostatnich 30 dniach dla przecenionych produktów:
  Masz możliwość włączenia lub wyłączenia wyświetlania cen omnibus w różnych częściach sklepu: 

  • na stronie głównej 
  • w karcie produktu
  • w listingu produktów
  • w menu
  Zaznacz odpowiednie checkboxy według własnych preferencji. 

  6. Kliknij Zapisz.
  Widok w karcie produktu: 
  Widok na liście produktu: 

  Widok w Menu: 


  Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją


  W zakładce Asortyment ⇨ Produkty ⇨ edycja wybranego produktu sekcja Promocje

  Sellingo automatycznie zapisuje historię ceny produktu, której używa do wyświetlenia informacji wymaganych przez dyrektywę Omnibus. Za pomocą poniższej tabeli możesz zmienić ceny, jeśli te zebrane automatycznie są nieprawidłowe.

  Pamiętaj!
  Ceny wprowadzone w tej tabeli (zarówno automatyczne, jak i ustawione ręcznie) będą obowiązywać do wyłączenia promocji. Wtedy mogą zostać usunięte przez system, a przy kolejnej promocji zastąpione nowymi, aktualnymi.     POWIĄZANE ARTYKUŁY: 

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).