Loader image

Jak stworzyć Warianty graficzne? Jak przypisać zdjęcie do Wariantu?

 • Jak stworzyć Warianty graficzne? Jak przypisać zdjęcie do Wariantu?
  1. Ustawienie Wariantów Produktu:
  Aby ustawić warianty graficzne, musisz mieć najpierw prawidłowo ustawione warianty produktu. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przeczytaj instrukcję: Czym są Warianty i jak ich używać? Jak stworzyć i dodać Warianty? Jak dodać produkt posiadający wiele wariantów? (np. różne kolory, różne rozmiary itp.)

  2. Edycja Produktu:
  Gdy masz już odpowiednio stworzone warianty, możesz dodać odpowiednie warianty graficzne. Przejdź do edycji produktu. 
  Z zakładki Asortyment wybierz Produkty, a następnie kliknij ikonę ołówka przy wybranym produkcie.  3. Dodawanie Zdjęć do Galerii:
  Przejdź do sekcji Galeria. Jeśli masz tu tylko jedno zdjęcie produktu, dodaj kolejne zdjęcia z różnymi wariantami. Na przykład, jeśli chcesz wstawić trzy wersje kolorystyczne spodni: biały, czarny i różowy, kliknij Dodaj zdjęcie i dodaj zdjęcia dla każdego z wariantów.  4. Przypisanie Zdjęć do Wariantów:
  Zaznacz na liście pod zdjęciem, którego wariantu ono dotyczy. Jeśli zdjęcie ma dotyczyć kilku opcji wariantu, przytrzymaj wciśnięty klawisz Ctrl i myszką oznacz te cechy, które mają być przypisane do zdjęcia.

  Przykład:
  Masz spodnie w trzech kolorach: biały, czarny i różowy. Dodaj zdjęcia każdego z kolorów i zaznacz odpowiednie warianty koloru pod każdym zdjęciem.

  Warianty Graficzne w Sklepie

  Po ustawieniu wariantów graficznych, klienci będą mieli możliwość wyboru wariantów z listy rozwijanej w sklepie. Na przykład, mogą wybierać wariant KOLOR oraz Rozmiar. Wybierając odpowiedni wariant z listy, zdjęcie produktu zostanie zmienione na odpowiadające wybranemu wariantowi. Na przykład, wybierając kolor czarny, zdjęcie zmienia się na kolor czarny, a wybierając kolor różowy – na różowy.
  Powiązane artykuły: 

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).