Loader image

Jak działa korespondencja do zamówień? Moduł e-mail w zamówieniach.

 • Jak działa korespondencja do zamówień? Moduł e-mail w zamówieniach.
  Po prawidłowym skonfigurowaniu adresu e-mail w karcie Poczta będziemy mogli wyświetlać korespondencję bezpośrednio w karcie zamówienia.

  Korespondencja znajdująca się w zamówieniach pozwala na szybki wgląd w historię wiadomości e-mail wymienianych między sprzedawcą, a klientem, którego dotyczy zamówienie.

  Cała historia korespondencji dostępna jest w karcie zamówienia. Jeżeli klient złoży kolejne zamówienie, także w nim pokaże się wcześniejsza korespondencja z klientem. Dzięki temu mamy pełną historię korespondencji z klientem zawsze pod ręką i możemy zbudować z nim lepsze relacje, a co za tym idzie, zwiększyć jakość obsługi i sprzedaż.

  Korespondencja przychodząca oraz wychodząca pozwala na:
  • Wysyłanie maili do klienta bezpośrednio z karty zamówienia.
  • Odbieranie maili dotyczących zamówienia w karcie zamówienia.
  • Szybki kontakt z klientem bez potrzeby otwierania klienta poczty.
  • Wgląd w historię korespondencji z klientem do poprzednich zamówień, jeżeli kupił już coś wcześniej.

  Przykład korespondencji:


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).