Loader image

Jak użyć uniwersalnego opisu produktu na Allegro?

 • Jak użyć uniwersalnego opisu produktu na Allegro?
  Uniwersalnych opisów produktów użyć możesz także na Allegro. Pamiętaj jednak, że Allegro ogranicza użycie tagów HTML w szablonie, a także zabrania umieszczania w nim informacji powielanych w ustawieniach konta sprzedawcy.

  Jak mogę użyć uniwersalnego opisu na Allegro?

  Aby użyć uniwersalnego opisu produktu na Allegro, musisz utworzyć szablon uniwersalnego opisu. Czym są uniwersalne opisy produktów? Do czego służą i jak ich używać?

  Jeden szablon uniwersalnego opisu może być używany w sklepach i na aukcjach. Dzięki temu możesz mieć wszędzie taki sam opis produktu. Jeśli jednak chcesz mieć na Allegro inny opis produktu przeczytaj artykuł Jak dodać różne opisy tego samego produktu do różnych sklepów i ofert Allegro/eBay?

  Uwaga! W przypadku Allegro opis produktu pobrany z jego karty zostanie automatycznie wyczyszczony ze wszystkich niedozwolonych w Allegro styli.

  Jedyne, dozwolone w Allegro tagi HTML:

  h1 – tytuł,
  h2 – podtytuł,
  p – paragraf,
  ul – wypunktowanie,
  ol – wylistowanie,
  li – punkt listy,
  b – pogrubienie.


  Uwaga! Pamiętaj, że w każdej sekcji uniwersalnego opisu produktu możesz ustawić jej widoczność w poszczególnych kanałach sprzedaży. Wystarczy, że w wybranej sekcji klikniesz ikonkę oka.

  W przypadku opisu, który ma być użyty również w Allegro, nie powinny znajdować się informacje, takie jak:

  Polityka zwrotów - zdefiniuj je w polityce zwrotów konta Allegro,
  Metody i ceny dostawy - zdefiniuj je w cenniku dostaw integracji z Allegro,
  Warunki reklamacji - zdefiniuj je w warunkach zwrotów konta Allegro,
  Informacje o gwarancjach - zdefiniuj je w informacjach o gwarancjach konta Allegro,
  Informacja o sprzedającym (np. dane kontaktowe) - zdefiniuj je w ustawieniach konta Allegro.

  Kiedy masz już utworzony szablon uniwersalnego opisu, możesz wystawiać aukcje. Szablon możesz wybrać podczas wystawiania ofert Allegro.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:  Dowiedz się jak edytujesz produkt
  Jak edytować produkt w Sellasist?

  Zobacz jak dodasz nowy produkt
  Jak dodać nowy produkt?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).