Loader image

Jak anulować przesyłkę w Sendego (Sendego Inpost)?

 • Jak anulować przesyłkę w Sendego (Sendego Inpost)?
  Jeśli Np. omyłkowo wybrałeś przesyłkę z dostarczeniem do punktu, możesz ją łatwo anulować. Pobrane środki zostaną ci zwrócone do portfela z ciągu 30 minut. Opcja anulowania przesyłki jest dostępna także przy wysyłaniu z Sellingo i Sellasist. Jednak tylko w przypadku wysyłki Sendego Inpost.

  Jak mogę anulować przesyłkę?

  1. Zaloguj się na swoje konto Sendego.
  2. Kliknij Przesyłki w realizacji. Możesz, zamiast tego kliknąć Historia.  3. Kliknij Anuluj.


  4. Kliknij Ok.


  PRZESYŁKI PACZKOMATOWE

  1. Zaloguj się na swoje konto Sendego.
  2. Kliknij Przesyłki w realizacji. Możesz, zamiast tego kliknąć Historia.  3. Kliknij Zleć anulowanie przesyłki.  4. Kliknij Ok.
  5. Odczekaj 72 godziny, na anulowanie etykiety.
  6. Po upłynięciu tego czasu kliknij Anuluj przesyłkę. Otrzymasz zwrot środków.

  Jeżeli po anulowaniu przesyłki chciałbyś zwrotu pieniędzy na swoje konto bankowe skontaktuj się z nami. Napisz dyspozycję z adresu email, na którym założone jest konto, my wystawimy korektę faktury i po otrzymaniu podpisanej kopii zwracamy pieniądze przelewem zwrotnym, na konto, z którego dokonany był przelew.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).