Loader image

Gdzie są Punkty obsługi przesyłek (POP) DHL i INPOST?

 • Gdzie są Punkty obsługi przesyłek (POP) DHL i INPOST?
  Możesz nadać przesyłkę kurierską z osobistym doręczeniem do punktu. Punkty Obsługi Przesyłek pozwalają ci nadać przesyłki bez czekania na kuriera. Wybierając samodzielne nadanie w Punkcie Obsługi Przesyłek, upewnij się najpierw, czy w pobliżu znajdują się takie punkty oraz, czy w danym punkcie przyjmą Twoje paczki.

  Dostarczając paczkę do punktu, MUSISZ mieć wydrukowane listy przewozowe.

  Gdzie znajdę Punkty Obsługi Przesyłek?
  A jeśli się pomylę?

  Jeśli omyłkowo wybrałeś przesyłkę z dostarczeniem do punktu, możesz ją łatwo anulować. Pobrane środki zostaną ci zwrócone do portfela z ciągu 30 minut. Opcja anulowania przesyłki jest dostępna także przy wysyłaniu z Sellingo i Sellasist. Jednak tylko w przypadku wysyłki Sendego Inpost.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Dowiedz się jak anulujesz przesyłki
  Jak anulować przesyłkę w Sendego (Sendego Inpost)?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).