Loader image

Czym są rabaty na zamówienia Allegro? Jak ustawić rabat w Sellingo?

 • Czym są rabaty na zamówienia Allegro? Jak ustawić rabat w Sellingo?
  Możesz ustawić rabaty na duże zamówienia, które otrzyma klient przy zamówieniach na określone kwoty. Rabaty możesz tworzyć tylko jeśli posiadasz konto firmowe na Allegro. Tylko kupujący posiadający konto firmowe mogą z nich skorzystać. Rabat jest naliczany kupującemu w koszyku. Rabat sumuje się z innymi zniżkami, takimi jak na przykład rabat hurtowy.  Jak ustawić rabat?

  1. Zaloguj się w Panelu administracyjnym.
  2. W zakładce Integracje kliknij Allegro.
  3. Przejdź do zakładki Rabaty na zamówienie i kliknij Dodaj rabat.
  4. Wpisz dowolną nazwę rabatu.
  5. Wpisz wartość zamówienia i procentową wartość rabatu. Kolejne progi dodasz w osobnych wierszach, klikając Dodaj wiersz.  6. Zapisz rabat.
  7. Po zapisaniu rabatu będzie można wybrać konta Allegro, do których ma on być przypisany.  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Sprawdź jak zintegrujesz konto Allegro

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).