Loader image

Jak w sklepie Sellingo zintegrować konto Allegro?

 • Jak w sklepie Sellingo zintegrować konto Allegro?
  Integracja z Allegro pozwoli Ci na proste zarządzanie ofertami w Twoim sklepie Sellingo. Możesz dostosować wygląd i ustawienia ofert tak jak chcesz, a potem łatwo wystawiać je bezpośrednio z panelu administracyjnego Sellingo. Z jednym sklepem możesz zintegrować wiele kont Allegro i zarządzać wszystkimi bez konieczności uciążliwego logowania na każde z osobna.  Wypełnij formularz i skorzystaj z pakietu korzyści przygotowanego dla nowych klientów Allegro!  Przed dodaniem konta Allegro, przejdź na stronę Allegro.pl i WYLOGUJ SIĘ. Upewnisz się w ten sposób, że nie jesteś zalogowany na Allegro.pl. Dzięki temu przypadkowo nie dodasz żadnego niechcianego konta Allegro.

  Jak mogę dodać konto Allegro?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Integracje kliknij Allegro.  3. Kliknij przycisk Dodaj konto.  4. Zostaniesz przeniesiony do strony logowania na Allegro. ZALOGUJ SIĘ na konto, które chcesz dodać. Należy tu wpisać login i hasło, którym logujesz się na Allegro. Jeżeli nie pamiętasz hasła - można skorzystać z przypomnienia na stronie.  5. Po zalogowaniu system poprosi o potwierdzenie uzyskania dostępu do konta. Po potwierdzeniu klawiszem Zgadzam się, konto zostanie w pełni zintegrowane.

  Po dodaniu konta, integracja ważna jest przez rok. Przed końcem okresu ważności należy ją przedłużyć, klikając klawisz PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ KONTA. Integrację można przedłużać w każdym momencie ważności. W takim przypadku przedłuży się ona na rok liczony od dnia kliknięcia, nie od daty końca poprzedniej ważności. Przed kliknięciem PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ KONTA, tak samo, jak przy integracji, upewnij się, że jesteś wylogowany z konta Allegro na stronie Allegro.pl.  Po kliknięciu ikony ołówka po prawej stronie edytuj i ustaw typ konta Allegro, powiązane konto email. Wybierz kolor, którym będzie oznaczane to konto, np. w liście zamówień. Będzie to przydatne, aby np. łatwo rozpoznać, które zamówienia spłynęły z konkretnego konta.


  Po prawidłowym zintegrowaniu konta Allegro możesz zarządzać nim w sklepie.


  Co muszę zrobić po zintegrowaniu konta?

  Po zintegrowaniu konta Allegro należy jeszcze przejść kolejno przez poniższe kroki, aby w pełni skonfigurować integrację z Allegro:

  1. Dodaj produkty lub zaimportuj asortyment z nowo zintegrowanego konta Allegro. Pamiętaj, aby w swoim panelu Allegro utworzyć Informacje o gwarancjach, Warunki reklamacji i Warunki zwrotów.


  2. Dodaj szablon ustawień. Podstawowy szablon zostanie utworzony, gdy zintegrujesz konto Allegro. Sprawdź, czy zaproponowane ustawienia są dla Ciebie odpowiednie.

  3. Dodaj uniwersalny szablon opisu. Zamiast projektować opis do każdego produktu, możesz dodać szablony opisów. Odpowiednio skonstruowany szablon wykorzystasz przy wystawianiu wielu różnych towarów, a dzięki systemowi zmiennych treść opisu może być uzupełniana o dane pobierane bezpośrednio z asortymentu. Tak przygotowany opis będzie można także wyświetlić w sklepie Sellingo!

  4. Dodaj cennik dostaw Allegro.  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz, jak zaimportować asortyment:

  Zobacz, jak dodać szablon ustawień:

  Zobacz, jak wystawić ofertę:

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).