Loader image

Proponowanie produktu Allegro - czym jest i jak ustawić w sklepie internetowym Sellingo?

 • Proponowanie produktu Allegro - czym jest i jak ustawić w sklepie internetowym Sellingo?
  Allegro podczas wystawiania ofert ustala na podstawie podanych parametrów czy taki produkt już ma czy nie. Wybór istniejącego produktu jest niezależny od Sellingo. Proponowanie produktów przydaje się w sytuacji gdy w bazie Allegro nie ma jeszcze produktu o danych parametrach. Po włączeniu tej funkcji, podczas wystawiania oferty Allegro z zestawem parametrów niepołączonym z Produktyzacją Allegro, pojawi się opcja zaproponowania produktu do bazy Allegro. Funkcja umożliwia również proponowanie zmian w produktach Allegro.

  Proponowanie produktów do Allegro jest obecnie dostępne w ramach funkcji eksperymentalnych. Możesz je włączyć w Administracja ⇨ Funkcje eksperymentalne. Musisz mieć uprawnienia, aby widzieć tą funkcję. Uprawnienia nadasz w edycji administratora.Czym są Funkcje eksperymentalne?

  Jak włączyć proponowanie produktów do Allegro?

  Proponowanie produktu do Allegro możesz włączyć podczas wystawiania nowej oferty allegro  w Asortyment ⇨ Produkty ⇨ [wybrany produkt] ⇨ Allegro ⇨ Dodaj nową ofertę. Zrobisz to także w edycji istniejącej oferty w Asortyment ⇨ Oferty Allegro ⇨ [wybrana oferta] edytuj.

  W formularzu oferty (jeśli zestaw parametrów nie jest powiązany z produktem
  Allegro) zaznacz Dodaj produkt Allegro.

  Uwaga!
  Jeśli zestaw parametrów jest już powiązany z produktem Allegro to opcja Dodaj produkt Allegro nie jest dostępna.  Zapisz ofertę poprzez kliknięcie w przycisk Sprawdź poprawność i zapisz.

  a. Jeśli produkt o podanych parametrach (kod EAN) nie istnieje w bazie Allegro to
  wraz z wystawieniem oferty zostanie dodany do bazy Allegro produkt na podstawie
  zestawu parametrów.

  b. Jeśli produkt o podanych parametrach (Allegro samo ustala czy ma już produkt
  o takich parametrach. Sellingo nie ma na to wpływu) istnieje w bazie Allegro to zostanie
  on wyświetlony z możliwością zaakceptowania produktu, zgłoszenia zmian w
  produkcie.
  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz czym jest produktyzacja

  Zobacz jak wystawisz ofertę

  Zobacz więcej o funkcjach eksperymentalnych

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).