Logo Zaufane.pl
Zaufane.pl to rozwiązanie do pozyskiwania, zarządzania i promowania transakcyjnych opinii na temat Twoich produktów i firmy. Dzięki naszej współpracy z Zaufane.pl możesz zwiększyć poziom sprzedaży nawet o 15%. Narzędzie w najefektywniejszy sposób zbiera recenzje dla Twojego sklepu (produktowe oraz u sprzedawcy) i wyświetla je również jako „złote gwiazdki” w Twoich produktowych i tekstowych reklamach w Google czy w Microsoft Ads oraz w wynikach organicznych.

 Skorzystaj z promocji

Załóż konto z linku poniżej i otrzymaj dodatkowy miesiąc abonamentu gratis!

 


Śpiesz się! Oferta limitowana.

Zarejestruj konto 

 

Zintegruj Twój sklep internetowy Sellingo z Zaufane.pl i zbuduj własny marketing opinii

 
Zaufane.pl zostało założone w 2019 roku w Rzeszowie we współpracy technologicznej z eKomi – dostawcą niezależnego i zautomatyzowanego systemu zbierania oraz prezentowania opinii opartego na zrealizowanych transakcjach.

Jako autoryzowany i oficjalny partner Google w Polsce, specjalizujący się w pozyskiwaniu opinii konsumentów, Zaufane.pl wykorzysta zdobyte recenzje do wyróżnienia „złotymi gwiazdkami” Twojego biznesu, produktów i usług. Nie tylko zaprezentuje je na stronie Twojego sklepu Sellingo, ale przede wszystkim w Google. Buduje w ten sposób ogromną przewagę nad konkurencją, wzbudzamy zaufanie nowych klientów i wzmacniamy Twoje aktualne działania marketingowe.

Dzięki takiemu podejściu:

  • Zbudujesz znaczącą przewagę nad konkurencją.
  • Zyskasz zaufanie nowych klientów.
  • Wzmocnisz efektywność Twoich obecnych działań marketingowych.

Od sklepu na pięć „złotych gwiazdek” dzieli Cię tylko kilka kroków!

  1. Swój sklep Sellingo zintegrujesz za pomocą gotowej wtyczki.
  2. Zaufane.pl automatycznie pobierze dane zamówień, na bazie których przygotuje ankiety i maile oraz wyśle je do Twoich klientów.
  3. Opinie, które zbierze, są przekazywane do panelu Zaufane.pl, a następnie automatycznie trafią w wybranych przez Ciebie lokalizacje w sklepie Sellingo.
  4. Opinie o sprzedawcy automatycznie są przekazywane do „widgetu sprzedawcy”.
  5. Opinie o produktach są przesyłane na kartę produktu.
  6. A ostatecznie również do Google (reklamy produktowe i tekstowe oraz wyniki organiczne).

 

Jak uruchomić integrację sklepu Sellingo z Zaufane.pl?Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).