szybkie płatności z niską prowizją

Tpay.com, to jeden z najlepszych na polskim rynku integratorów płatności. W ofercie, oprócz konkurencyjnych stawek znajdziesz także największą liczbę obsługiwanych banków, a także metodę BLIK One Click.


Funkcje modułu integracji

Natychmiastowa płatność z informacją zwrotną o opłaceniu zamówienia Obsługa BLIK, Google Pay oraz Kliknij i zapłać z Visa Obsługa największej liczby banków
Tylko 1% prowizji!

 

Zintegruj tpay z Sellingo!

Integracja z tpay pozwala na zintegrowanie konta tpay oraz obsługę płatności w sklepie internetowym Sellingo.pl

  • Szeroki wybór metod płatności.
  • Bezpieczeństwo transakcji.
  • Natychmiastowa płatność z informacją zwrotną o opłaceniu zamówienia.
  • Obsługa BLIK, także One Click.
  • Google Pay, Apple Pay, PayPal oraz Kliknij i zapłać z Visa.
  • Obsługa największej liczby banków przez Pay by link.
  • Płatności Elavon - płatności kartą debetową.
  • Tylko 1% prowizji!

 

 

 

Zniżka na prowizję 

We współpracy z tpay dla klientów Sellingo i Sellasist przygotowaliśmy specjalną ofertę handlową, która uprawnia do zniżki w wysokości aż 37%.


Prowizje po zniżce:

ePrzelew = 1% + 0,00 PLN zamiast 1,59% + 0,39 PLN*

Blik (ePrzelew) = 1% + 0,19%** zamiast 1,78% + 0,39 PLN*

eTransfer = 1% + 0,00 PLN zamiast 1,59% + 0,39 PLN*


* Prowizja 1,59% + 0,39 PLN wg. oferty tpay z 1.06.2022 r.

** Nowa opłata nałożona przez Polski Standard Płatności (PSP - dostawca metody płatności BLIK) 1 czerwca 2022 r. Opłata liczona jest od wartości transakcji i dotyczy wszystkich operatorów płatności.


Konto sprzedawcy ze zniżką 37% można założyć na stronie https://register.tpay.com/?offer=h1lXM


 Jak uruchomić integrację z tpay?

1. Załóż konto na stronie tpay.com

Konto sprzedawcy ze zniżką 37% założysz na stronie: https://register.tpay.com/?offer=h1lXM  


2. Zaloguj się do panelu administracyjnego

Aby zintegrować usługę należy w pierwszej kolejności zalogować się do Panelu Administracyjnego sklepu, przejść przez Ustawienia ⇨ Płatności ⇨ Ustawienia lub po prostu kliknąć w link http://DOMENASKLEPU/admin/payments/settings po zalogowaniu.


3. Uzupełnij dane wymagane do integracji - ID oraz odpowiedni kod otrzymany z tpay.com

Kod bezpieczeństwa (potwierdzający) to dodatkowe hasło, które znajduje się w Panelu Sprzedawcy w tpay.com: Menu ⇒ Ustawienia ⇒ Powiadomienia w polu Bezpieczeństwo.


4. Skonfiguruj płatności

Po zapisaniu zmian możemy wrócić do tabelki płatności w Ustawienia ⇨ Płatności, aby następnie włączyć i edytować informację dotyczącą płatności. Teraz wystarczy już tylko Skonfigurować rodzaj dostawy i płatności, aby włączyć płatność z tpay.com.


Sprawdź, jak uruchomić integrację z Tpay.com.Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).