integracja orlen paczka sellingo

ORLEN Paczka, dawniej Paczka w RUCHu to nowy operator logistyczny na rynku. Paczki można nadawać do automatów paczkowych, kiosków i sklepików, które podpisały umowę z przewoźnikiem oraz na stacje paliw ORLEN.  Razem tworzy to bazę ponad 6000 punktów odbioru i nadań w całej Polsce. Aby zautomatyzować nadawanie paczek za pomocą ORLEN Paczka, skorzystaj z naszej bezpłatnej integracji.


Jak uruchomić integrację Sellingo z Orlen Paczka?

Zintegruj Twój sklep Sellingo z ORLEN Paczką!

 

Zyskasz szybki i bezpieczny dowóz zamówień do klientów oraz dostęp do integracji z kurierami w najpopularniejszych platformach e-commerce. Cena usługi jest niezwykle atrakcyjna, a samo połączenie nie wymaga skomplikowanych czynności programistycznych. Ponadto masz dostęp do pomocy technicznej oferowanej zarówno ze strony Sellingo, jak i przewoźnika.

 

Co zyskasz integrując Sellingo i ORLEN Paczkę?

 

  • Dostawę do punktu odbioru w 1-2 dni.
  • Szeroki dostęp klienta do punktów odbioru, których jest aż ponad 8700 (Automaty Paczkowe, stacje ORLEN, sklepy i kioski RUCH).
  • Obsługa zwrotów.
  • Nadanie przesyłek w punkcie lub odbiór z magazynu e-sklepu przez kuriera.
  • 3 dni na odbiór przesyłki dla kupującego, z możliwością przedłużenia o 1 dzień w aplikacji mobilnej dla paczek znajdujących się w automatach.
  • Aplikacja mobilna, pozwalająca zdalnie otwierać paczkomatowe skrytki, śledzić paczki oraz wyświetlająca mapę lokalizacji.

 

 

 Ponadto do funkcji modułu integracji należą:


  • Nadawanie przesyłek z karty zamówienia.
  • Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek do zamówień.
  • Menedżer przesyłek.
  • Synchronizacja statusów przesyłek.

 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).