Zintegruj swój sklep internetowy Sellingo z Messengerem Facebooka, umożliwiając Twojej firmie i sklepowi online dodanie okna czatu Messenger bezpośrednio na Twoją stronę internetową. Dzięki temu klienci będą mogli łatwo skontaktować się z obsługą klienta, zadać pytania, uzyskać wsparcie lub wykonać zakupy, nie wychodząc z witryny sklepu.

Jakie możliwości da Ci integracja sklepu internetowego z Messengerem?


Integracja Messengera od Facebooka na stronie Twojego sklepu internetowego może znacznie poprawić jakość obsługi klienta, umożliwić bardziej intuicyjną komunikację oraz wspierać działania marketingowe i sprzedażowe, co w efekcie przyczynia się do zwiększenia zaufania klientów i budowania długotrwałych relacji.

Jak to działa?


Na stronie sklepu zostanie umieszczone okno czatu Messenger, które pozwoli klientom na bieżąco zadawać pytania związane z produktami, zamówieniami, dostawą lub jakimkolwiek innym zapytaniem. Przedstawiciel sklepu może odpowiadać w czasie rzeczywistym, co przyspiesza obsługę klienta.
 

Jak umieścić okno Messengera w witrynie Twojego sklepu na Sellingo.pl?


Twój sklep musi mieć zainstalowany certyfikat SSL. 
Skontaktuj się z nami jeśli jeszcze go nie masz!

Aby zintegrować Messengera ze sklepem Sellingo, musisz najpierw posiadać fanpage na Facebooku.
Jeśli jeszcze go nie masz, koniecznie go załóż! 


Jeśli to już za Tobą, możesz przystąpić do umieszczenia komunikatora w witrynie. Wszystkich potrzebnych do zintegrowania informacji znajdziesz w stworzonej przez nas pomocy: 

Jak uruchomić integrację sklepu Sellingo z Messenger FB?


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).