iRaty logotyp

Raty online pozwalają klientom na szybki zakup produktu poprzez wypełnienie wniosku przez internet. W panelu partnera obserwujesz złożone przez klientów formularze, a po ich pozytywnej weryfikacji, dostajesz całość kwoty za nabyty produkt. Płatności ratalne pozwalają na zwiększenie zysków w sklepie internetowym.

 

Jak uruchomić integrację z i-Raty?

Zintegruj iRaty z Sellingo


Pozwól Twoim klientom na dokonanie płatności w wygodny i bezpieczny sposób. Zwiększaj konwersję, dzięki udostępnieniu nowoczesnej metody płatności jaką są iRaty. Dzięki dopracowanej integracji możesz zintegrować sklep Sellingo z iRaty w kilku krokach, a procedura zakupu na raty wyświetli się w koszyku zamówienia finalizowanego przez klientów. W ciągu kilku minut klient dowie się jaka zapadła decyzja o kredytowaniu danego zamówienia.

 

 Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).