logo i-leasing

Włącz płatność i-Leasing bez wyłączności i podpisywania umów - zyskaj dodatkowe narzędzie sprzedaży. Leasing online to finansowanie dla firm bez konieczności wizyty w sklepie czy w firmie leasingowej.


Jak uruchomić integrację z iLeasing?


Zintegruj iLeasing z Sellingo


Udostępnij klientom nowoczesne metody płatności w ramach Twojego sklepu internetowego. W ramach iLeasing online operator płatności gwarantuje najniższej raty leasingowe. Po wypełnieniu wniosku przez internet przez kupującego, administrator dostanie powiadomienie o rozpoczęciu procesu płatności. Klient sklepu internetowego Sellingo, który jest zintegrowany z metodą płatności iLeasing ma dostęp do finansowania dla firm bez konieczności wizyty w sklepie czy firmie leasingowej.


Ponadto klient sklepu internetowego Sellingo będzie mógł korzystać prostych i przejrzystych procedur, a sama decyzja o przyznaniu leasingu jest wydawana szybko. Jako główną korzyść dla klienta, korzystającego z leasingu online należy zwiększenie płynności środków finansowych po stronie klienta oraz sprzedającego, posiadającego sklep internetowy Sellingo. Warto również wspomnieć, że raty leasingu wliczają się jako koszt uzyskania przychodu, więc wiążą się z niższymi podatkami.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).