Integracja sklepu z Ceneo


Integracja z Ceneo

Dzięki zintegrowaniu Twojego sklepu internetowego Sellingo z porównywarką cen Ceneo będziesz mógł prezentować swoje produkty szerokiemu gronu potencjalnych klientów. Porównywarki cen stanowią skuteczną formę reklamy, umożliwiając Ci dotarcie do nowych odbiorców z Twoją atrakcyjną ofertą produktową. Ceneo.pl to polski serwis internetowy działający w formie porównywarki cenowej oraz platformy zakupowej. Serwis został założony w 2005 roku i jest jednym z najpopularniejszych tego typu portali w Polsce, a nawet Europie. Ceneo i Allegro należą do tej samej grupy kapitałowej.

Ceneo o sobie


Jesteśmy leaderem branży e-commerce w Polsce, ale Ceneo to przede wszystkim ludzie. Dostarczamy najbardziej atrakcyjne oferty ze sklepów internetowych, zapewniając najniższe ceny produktów, gwarantując bezpieczne zakupy. Wyznaczamy nowe standardy e-commerce, poprzez ciągły i dynamiczny rozwój serwisu. Naszą misję skutecznie realizujemy od 18 lat, umożliwiając internautom podjęcie najlepszych decyzji zakupowych.

Jak zacząć sprzedaż z Ceneo.pl?


Integrując swój sklep internetowy na Sellingo.pl z Ceneo zyskujesz możliwość dotarcia to 23 mln potencjalnych klientów!


Przed zintegrowaniem sklepu z Ceneo zapoznaj się z ofertą porównywarki⇨ i zarejestruj się. Po założenia konta w Ceneo możesz przystąpić do integracji ze sklepem Sellingo. Wszystkie potrzebne do integracji informację znajdziesz w naszej instrukcji:

Jak uruchomić integrację z Ceneo?

 

Zaufane Opinie Ceneo 


Po założeniu konta i dokonaniu integracji może Cię również zainteresować jedna z topowych funkcji Ceneo, czyli Zaufane Opinie Ceneo. Integracja sklepu internetowego z Zaufanymi Opiniami Ceneo to możliwość zebrania do 14 razy więcej pozytywnych opinii dla Twojego sklepu, a rozwiązanie to jest całkowicie darmowe! Dowiedz się Jak uruchomić Zaufane Opinie Ceneo?


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).