Loader image

Jak uruchomić integrację z Ceneo?

 • Jak uruchomić integrację z Ceneo?
  Dzięki integracji możesz prezentować produkty ze Swojego sklepu w porównywarce cen Ceneo. Porównywarki cen są doskonałą formą reklamy dzięki, której dotrzesz ze Swoją ofertą do wielu nowych klientów.

  Jak mogę uruchomić integrację z Ceneo?

  Przed zintegrowaniem sklepu z Ceneo zapoznaj się z ofertą porównywarki⇨ i załóż konto. Po założenia konta w Ceneo możesz przystąpić do integracji ze sklepem.

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym
  2. W zakładce Integracje kliknij Porównywarki.
  3. Włącz integrację z Ceneo przy pomocy przycisku włączony/wyłączony w kolumnie Status. Dzięki temu plik XML będzie generowany pod adresem, jaki widzisz w polu.  4. Następnie kliknij Edytuj.  5. Zmapuj kategorie, zaznaczając kategorie, z których produkty chcesz pokazać w porównywarce.
  6. Zaznaczając pola wybierz, jakie informacje o produktach będą przekazywane do pliku XML.
  7. Kliknij Zapisz.  8. Skopiuj adres pliku XML. I dodaj go na Swoim koncie Ceneo.
  NIE KOPIUJ ADRESU Z OBRAZKA. SWÓJ ADRES ZNAJDZIESZ W INTEGRACJE ⇨ PORÓWNYWARKI.

  UWAGA!
  Pamiętaj, że aby produkt był widoczny w pliku porównywarki musi być przypisany do jakiejś kategorii głównej. Produkty nieprzypisane do kategorii głównej będą niewidoczne w pliku. Ponadto produkt musi mieć dodanego producenta, numer katalogowy i kod EAN. Parametry te ustawisz w edycji produktów.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz więcej o producentach
  Jak dodać i do czego służą Producenci?

  Zobacz jak edytujesz produkt
  Jak edytować produkt w Sellingo?

  Zobacz jak uruchomisz zaufane opinie
  Jak uruchomić Zaufane Opinie Ceneo?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).