Potrzebujesz zmaksymalizowanego ułatwienia kontaktu telefonicznego dla swoich klientów? Zintegruj swój sklep internetowy na Sellingo z CallPage, a animowany widget kontaktowy umożliwi Ci zainicjowanie połączeń głosowych w zaledwie 28 sekund. Dołącz do ponad 1500 firm, które generują leady z CallPage — najpopularniejszego rozwiązania do generowania kontaktów sprzedażowych w Polsce.

Czeka na Ciebie aż 14 darmowych dni testowych!


Jak z nich skorzystać? Wypełnij formularz, tworząc swoje konto CallPage. Po utworzeniu konta uzyskasz czternastodniowy okres testowy. Po jego upływie wybrać możesz jeden z trzech planów dopasowanych do Twojej firmy, o których więcej dowiesz się tuatj.

 

Jak to działa?


Widget wyświetla się w Twoim sklepie internetowym Sellingo i umożliwia 
 odwiedzającym zamówienie połączenia.
 
Klient wypełnia formularz i zostawia swój numer telefonu.
 
CallPage łączy użytkownika z pierwszym dostępnym pracownikiem w Twojej firmie.
 
I już, transakcja zawiązana, klient jest zadowolony. Zaskakująco proste?
 

CallPage zbiera dla Ciebie leady całą dobę, siedem dni w tygodniu. Odwiedzający Twój sklep internetowy mogą zamówić rozmowę na wybrany dzień lub poprosić o oddzwonienie w godzinach pracy Twojego biura.

 

CallPage to nie tylko animowany widget, którego wygląd możesz spersonalizować tak, jak Ty chcesz, to również:

  • Automatyczne przypomnienia SMS o zamówionej rozmowie lub podsumowanie po jej zakończeniu, który możesz dowolnie edytować.
  • Możliwość korzystania z tej opcji kontaktu na dowolnym urządzeniu mobilnym.
  • Pozyskanie dostępu do danych kontaktowych rozmówców, notatek oraz statystyk.

Poznaj CallPage Meetings!

  • Dzięki tej funkcji Twoi klienci mogą umawiać spotkania bezpośrednio na Twojej stronie internetowej, a możliwość ta jest wliczona w cenę każdego planu taryfowego!
  • Zaproś potencjalnych klientów do zarezerwowania spotkania z Twoim przedstawicielem, zanim opuści stronę.
  • Jak to zrobić? Wygodny widget w prosty sposób poprowadzi użytkowników strony krok po kroku od formularza kontaktowego wprost w ręce członka Twojego zespołu.
 
Wszystkiego o funkcji CallPage Meetings dowiesz się tutaj.


Jak skorzystać z CallPage w Sellingo?


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).