Loader image

Czym jest Callpage? Jak uruchomić Callpage w Sellingo?

 • Czym jest Callpage? Jak uruchomić Callpage w Sellingo?

  Czym jest Callpage?


  Callpage to animowany widget, którego funkcją jest zachęcanie potencjalnych klientów do telefonicznego kontaktu z Tobą. Zwiększenie sprzedaży w dużej mierze zależy od wygody w procesie zakupu. Wygodne zakupy możesz zapewnić swoim klientom poprzez dostęp do szybkiego kontaktu z obsługą sklepu. W przypadku sprzedaży personalizowanych produktów, wyspecjalizowanego asortymentu bądź konfigurowalnych towarów, np. mebli na wymiar, pomoc specjalistów będzie nieoceniona przy podjęciu decyzji zakupowej.  Cennik Callpage znajdziesz na tej stronie.

  Zakładając konto przez dedykowany formularz, uzyskasz dostęp do Pakietu Premium przez 14 dni za darmo. W panelu swojego konta będziesz miał możliwość zmiany pakietu na inny plan abonamentowy.

  Tak wygląda przykładowo zainstalowany widget na karcie produktu w sklepie Sellingo.  Jak skorzystać z Callpage w Sellingo?


  1. Zarejestruj swoje konto Callpage, korzystając z linku: https://core.callpage.io/referrals/poBeyk.

  2. Po zalogowaniu do Panelu Callpage przejdź do karty Widgety i dodaj swój widget, klikając +Utwórz widget.  3. Podaj adres Twojego sklepu oraz opcjonalną nazwę Widgetu np. Sellingo i kliknij Zapisz i utwórz widget.  4. Kliknij przycisk <> Zainstaluj kod ręcznie, a następnie kliknij Kopiuj, aby skopiować kod.
  5. Przejdź do swojego sklepu Sellingo, w Panelu Administracyjnym otwórz kartę ⇨ Administracja ⇨ Ustawienia Podstawowe.  6. Skopiowany kod należy wkleić w polu ⇨ Dodatkowy kod JavaScript. Należy pamiętać, aby pozbyć się z kodu znaczników otwarcia:


  i zamknięcia skryptu:

  Po wprowadzeniu powyższych zmian wystarczy już tylko kliknąć przycisk Zapisz.

  7. Callpage jest gotowy i wyświetli się na Twojej stronie.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).