Blik to polski system płatności mobilnych, który umożliwia dokonanie operacji na smartfonie, dzięki wygenerowaniu 6-cyfrowego kodu. Został uruchomiony w 2015 roku i jego autorem jest spółka Polski Standard Płatności (PSP). Możliwe jest dokonanie przy pomocy aplikacji mobilnej większości polskich banków, które obsługują Blik, takich transakcji jak:

- płatność w sklepie internetowych i stacjonarnym;

- wypłaty i wpłaty gotówki z bankomatu;

- przelewy na telefon;

- wydawanie czeków BLIK;

- dokonywanie płatności powtarzalnych BLIK.


W 2020 roku dokonano 424 mln transakcji za pomocą kodu Blik.

 

Jak skonfigurować Blik One Click?

Zintegruj BLIK z Twoim sklepem internetowym Sellingo!

 

Dzięki płatnościom BLIK klienci Twojego sklepu internetowego będą dokonywać płatności w wygodny i bezpieczny sposób. Wystarczy zatwierdzić transakcję numerem PIN, bez logowania się do aplikacji bankowej. Nie jest wymagane skomplikowane logowanie się do aplikacji bankowej, przepisywanie haseł SMS czy podawania danych karty płatniczej. BLIK - to wszystko czego potrzebujesz, aby dokonać szybkich płatności w coraz większej ilości sklepów online.

 

Twój klient nie musi logować się do swojego banku, aby dokonać płatności przez internet! Wpisze on przy finalizacji zamówienia wyświetlany w aplikacji kod BLIK, a następnie potwierdzi płatność w aplikacji banku. Cały proces przebiega bezpiecznie, szybko i wygodnie.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).