Loader image

Nie pamiętam hasła, jak je odzyskać?

 • Nie pamiętam hasła, jak je odzyskać?
  Hasło do swojej usługi otrzymałeś w mailu aktywacyjnym, najprościej jest zajrzeć tam i skopiować podane hasło. Jeśli jednak nie masz tej wiadomości lub zmieniłeś w międzyczasie swoje hasło i teraz go nie pamiętasz, wejdź na stronę panel.esprzedaz.com.

  Po zalogowaniu na panel.esprzedaz.com zyskasz dostęp do wszystkich swoich usług.

  Zaloguj się do swojego panelu eSprzedaż, tam znajdziesz informacje o wszystkich usługach aktywnych na Twoim koncie. Aby zmienić następnie hasło do wybranej usługi np. Sellasist - kliknij w usługę Sellasist, aby do niej przejść, otwórz kartę Administracja ⇨ Administratorzy, tam wybierz administratora, którego hasła nie pamiętasz i w panelu zmień to hasło.

  Na koniec ZAPISZ zmiany

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).