Loader image

Jak zintegrować Dotpay z Sellingo lub Sellasist?

 • Jak zintegrować Dotpay z Sellingo lub Sellasist?
  Przed zintegrowaniem sklepu z Dotpay należy zapoznać się ze stroną http://www.dotpay.pl/oferta/

  Podczas konfiguracji konta w Dotpay proszę pamiętać, by nie zaznaczać "Blokuj zewnętrzne urlc", proszę też pamiętać, że jeśli sklep nie ma zainstalowanego certyfikatu SSL nie zaznaczać "HTTPS verify" i "SSL certificate verify".

  Jeśli założysz konto w Dotpay, korzystając z poniższego linku, otrzymasz zniżkę na oprocentowanie transakcji
  https://ssl.dotpay.pl/s2/login/registration/?affiliate_id=1311a0df-2b7a-437f-ac8c-590916f881bf


  Po założenia konta w Dotpay możemy przystąpić do integracji ze sklepem:

  1. Aby zintegrować usługę dla sklepu Sellingo należy w pierwszej kolejności zalogować się do Panelu Administracyjnego sklepu, przejść przez Administracja Płatności Ustawienia
  Dla Sellasist ta ścieżka wygląda tak: Administracja ⇨ Platności ⇨ Ustawienia, wszelkie instrukcje są identyczne.

  2. Aby uruchomić integrację wystarczy uzupełnić dane wymagane do integracji - ID sklepu oraz odpowiedni kod otrzymany z Dotpay.


  3. Po uzupełnieniu powyższych danych możesz jeszcze sprawdzić, czy wszystkie dane się zgadzają, a następnie ZAPISZ zmiany.

  4. Po zapisaniu zmian możemy wrócić do tabelki płatności w Administracja ->Płatności, aby następnie włączyć i edytować informację dotyczącą płatności.  Aby płatność Dotpay była widoczna w koszyku, należy ją dopisać do metody dostawy i umieścić ją w szablonie wysyłki.  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).