Loader image

Jak wyświetlić produkty z Sellasist w Sellingo?

 • Jak wyświetlić produkty z Sellasist w Sellingo?
  Aby produkty z Sellasist były widoczne w sklepie Sellingo, najważniejszym jest, aby sklep był zintegrowany z Sellasist. Jeśli jeszcze nie jest zintegrowany, przeczytaj pomoc ⇨ Jak zintegrować Sellingo z Sellasist?

  Aby wyświetlić produkty z Sellasist w sklepie Sellingo:

  1. Produkty muszą być włączone.
  2. Ceny produktów muszą być większe niż 0.
  3. Produkty muszą być przypisane do kategorii w Sellasist.
  4. Kategorie Sellasist zawierające produkty, które chcesz wyświetlić w sklepie muszą być zmapowane z kategoriami sklepu, w których chcesz te produkty wyświetlić.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).