Loader image

Jak wystawić fakturę?

 • Jak wystawić fakturę?

  Fakturę możesz wystawić z poziomu karty zamówienia, ręcznie lub automatycznie. Możemy dodać też fakturę ręcznie, bezpośrednio z karty Faktury.

  Jeśli dodajemy fakturę ręcznie z poziomu karty zamówienia musisz otworzyć kartę Zamówienia, wybrać zamówienie do którego masz wystawić fakturę.

  W karcie zamówienia, po prawej stronie, na górze, jest klawisz Wystaw Fakturę
  Kliknij w niego, otworzy się formularz, w którym będą już uzupełnione dane. Taką fakturę możesz jeszcze uzupełnić, dodać lub usunąć produkty, zmienić dane.

  Możesz dodać Dodatkowy Opis, który będzie wydrukowany na dole faktury. Mogą to być podziękowania za transakcję, albo np. kod rabatowy dla klienta.
  Dodając fakturę ręcznie, musisz otworzyć kartę Zamówienia → Faktury, tam po lewej stronie jest zielony klawisz +DODAJ FAKTURĘ.
  Jeśli faktura dotyczy konkretnego zamówienia najprościej wpisać jego numer w pole Numer zamówienia i kliknąć zielony klawisz +POBIERZ DANE. Program sam uzupełni dane, które ma dla tego zamówienia. Jeżeli nie wystawiasz faktury dla konkretnego zamówienia ale na przykład dla klienta, którego masz już w bazie danych, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy klient w tej bazie nie figuruje, skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie formularza screen.

  Kiedy uzupełnisz już wszystkie dane do faktury, ręcznie lub automatycznie. Kliknij w niebieski klawisz Zapisz

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).