Loader image

Jak wydrukować listę zamówień?

 • Jak wydrukować listę zamówień?
  Zamówienia ze sklepu Sellingo łatwo wydrukujesz. Wystarczy przejść do listy zamówień i zaznaczyć zamówienia, które chcesz wydrukować, a następnie wybrać odpowiednią akcję. Zależnie od wybranej akcji wydrukujesz każde zamówienie na osobnej stronie albo wiele zamówień na stronę. Zamówienia możesz drukować także wraz z notatkami.

  Jak mogę wydrukować listę zamówień?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Zamówienia kliknij Zamówienia.  3. Przejdziesz do listy zamówień. Za pomocą filtrów wyświetlisz dowolne zamówienia np. zamówienia z wybranej kategorii lub na konkretny produkt. Zaznacz zamówienia, które chcesz wydrukować.  Zaznaczone zamówienia możesz wydrukować na dwa sposoby.

  Akcja masowa

  Wybierz jedną z akcji drukowania i kliknij Wykonaj.  Przejdziesz do podglądu wydruku i otworzy się okienko z wyborem drukarki oraz opcji wydruku. Po wybraniu opcji wystarczy kliknąć Drukuj.  Przycisk

  Kliknij strzałkę przy przycisku Drukuj, a następnie wybierz jedną z opcji.  Przejdziesz do podglądu wydruku i otworzy się okienko z wyborem drukarki oraz opcji wydruku. Po wybraniu opcji wystarczy kliknąć Drukuj.
  Eksport zamówień do pliku CSV

  Możesz eksportować zamówienia do pliku CSV. Jak to zrobić dowiesz się z artykułu poniżej

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak wyeksportujesz CSV
  Jak wyeksportować zamówienia do pliku CSV w sklepie Sellingo?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).