Loader image

Jak włączyć/wyłączyć widoczność produktu w wersjach językowych sklepów?

 • Jak włączyć/wyłączyć widoczność produktu w wersjach językowych sklepów?
  Mając wiele sklepów możesz mieć potrzebę wyłączenia widoczności niektórych produktów w konkretnych wersjach językowych. 

  Aby włączyć widoczność produktu w wersji językowej, wystarczy w edycji produktu Asortyment ⇨ Produkty, w Informacjach podstawowych zaznaczyć, klikając we flagę języka, w których wersjach językowych sklepów ma się wyświetlać edytowany produkt.

  Flaga wybranego języka podświetli się na zielono.

  By wyłączyć widoczność produktu w konkretnej wersji językowej, kliknij podświetloną  flagę, podświetlenie się wyłączy a z nim widoczność produktu w wersji językowej, którą reprezentuje kliknięta flaga.


  Domyślnie włączona jest widoczność we wszystkich wersjach językowych.

  W sklepach z tylko jedną wersją językową produkt jest domyślnie włączony dla tej wersji. By go wyłączyć, należy wyłączyć ogólną widoczność produktu w sklepie.


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).