Loader image

Jak używać funkcji Produkt Dnia?

 • Jak używać funkcji Produkt Dnia?


  Reklama Produktu Dnia pozwala wyróżnić wybrany produkt w konkretnym dniu lub zakresie czasu.

  1. Aby ustawić promocję na Produkt Dnia przejdź do karty Reklama, a następnie do karty Produkt Dnia.
  2. Klikając w wybraną datę w kalendarzu przypiszesz do niej produkt. W wybranym dniu wyświetli się on oznaczony jako Produkt Dnia. Możesz także wybrać dłuższy przedział czasu, klikając i przeciągając po kliknięciu od jednej daty do kolejnej.
  3. Po wyborze daty lub zakresu czasu wyświetli się okienko wyszukiwarki w którym wyszukać można produkt wpisując jego nazwę.

  Pamiętaj, że aby skasować przypisany wcześniej Produkt Dnia, wystarczy kliknąć na niego w kalendarzu, a następnie potwierdzić jego usunięcie z listy produktów dnia.


  Aby włączyć Produkt Dnia w Sellasist, otwórz kartę Asortyment, następnie Produkt dnia.  Wybierz datę, aby przypisać do niej produkt.

  W wybranym dniu produkt wyświetli się oznaczony jako Produkt Dnia.

  Możesz także wybrać dłuższy przedział czasu przeciągając po kliknięciu od jednej daty do kolejnej.

  Po wybraniu daty pokaże się okienko wyszukiwarki w którym wyszukasz produkt do przypięcia jako Produkt Dnia. Określisz też dla którego ze sklepów ma być ów Produkt Dnia ustawiony. Jeśli masz zintegrowany z Sellasist więcej niż jeden sklep Sellingo, dla każdego sklepu ustawiasz Produkt Snia osobno klikając kolejny raz w datę.

  Aby skasować przypisany Produkt Dnia po prostu kliknij na dodany produkt w kalendarzu  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).