Loader image

Jak ustawić układ produktów w sklepie Sellingo?

 • Jak ustawić układ produktów w sklepie Sellingo?
  Układ produktów pozwoli Ci na ustawienie pozycji produktów w kategoriach. Możesz ustawić dowolny układ w każdej z kategorii i wyświetlać produkty w dowolnej kolejności.


  Jeśli Twój sklep jest zintegrowany z Sellasist, układy produktów ustawisz w Sellasist. ⇨ Jak ustawić układ produktów w sklepie zintegrowanym z Sellasist?

  Jak mogę ustawić układ produktów w sklepie Sellingo?

  Najpierw musisz zalogować się do panelu administracyjnego sklepu i w Asortyment ⇨ Produkty ⇨ Ustawienia zmienić Domyślny sposób sortowania na Ustawione pozycje.  Po zapisaniu zmian możesz już przejść do ustawiania układów produktów.

  1. W zakładce Asortyment kliknij Układ produktów.
  2. Wybierz kategorię, w której chcesz ustawić kolejność produktów.
  3. Wybierz ilość kolumn. Ilość kolumn określa tylko ilość kolumn w podglądzie. Nie ma ona wpływu na liczbę kolumn w sklepie Sellingo.
  4. Kliknij Pokaż.

  5. Zostanie wczytany podgląd wszystkich produktów z wybranej kategorii. Możesz tu ustawić kolejność produktów, przeciągając je myszą w wybrane miejsce lub klikając strzałki.
  6. Po ustawieniu pozycji produktów kliknij Zapisz.
  W ten sposób możesz dowolnie zmieniać kolejność produktów.

  UWAGA!
  Zmiany będą widoczne po czasie. Jeśli chcesz zobaczyć zmiany od razu, wyczyścić bufor sklepu.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak wyczyścisz bufor
  Jak wyczyścić bufor w sklepie Sellingo?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).