Loader image

Jak stworzyć Parametry Allegro dla produktów i wariantów?

 • Jak stworzyć Parametry Allegro dla produktów i wariantów?
  Zestaw parametrów do produktu można dodać na kilka sposobów.

  1. Dodanie zestawu parametrów podczas wystawiania oferty.

  W formularzu wystawiania, podczas pierwszego wystawiania oferty z produktu, można dodać zestaw parametrów, który przypisze się do produktu i podczas następnego wystawiania, będzie dostępny już do wyboru z menu Zestaw Parametrów.
  Po kliknięciu klawisza +NOWY, wyświetli się pole do uzupełnienia danych. Należy je wypełnić i zapisać.


  2. Dodanie zestawu parametrów przy tworzeniu produktu.

  Podczas tworzenia produktu, można w karcie Ustawienie ofert ustawić zestaw parametrów dla tworzonego produktu.


  3. Zdefiniowanie ścieżki kategorii Allegro wraz z parametrami, w Kategorii sklepu lub Sellasist.

  By ułatwić dodawanie zestawów parametrów do produktów można w edycji Kategorii Sellasist lub Sellingo ustawić ścieżkę kategorii Allegro dla kategorii Sellasist/Sellingo.

  Wtedy, przy dodawaniu nowego zestawu parametrów, podstawi się wcześniej zdefiniowana ścieżka kategorii wraz z zestawem parametrów.

  4. Podczas tworzenia wariantów produktu.

  W edycji każdego wariantu można zdefiniować zestaw parametrów dl tego konkretnego wariantu. Formularz znajdziemy w edycji wybranego wariantu, na dole listy.


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).